Turėdami į spuogus linkusią odą, labai svarbu susikurti sveiką ir subalansuotą mitybą. Be tinkamų odos priežiūros produktų naudojimo (jūsų dermatologas gali padėti!), gerdami pakankamai vandens ir valgydami daugiau maistinių medžiagų turinčio maisto bei mažiau cukraus, galite kovoti su odos bėrimais ir jų išvengti.

Kreipėmės į dermatologus ir odos priežiūros ekspertus, kad sužinotume daugiau apie konservuotus vaisius ir kaip šis saldus maistas gali sukelti spuogus dėl jame esančio saldaus sirupo.Skaitykite patarimus, pasiūlymus ir įžvalgas iš daktarės Elaine F. Kung, MD, sertifikuotos dermatologės ir Future Bright Dermatology kūrėjos, ir Dr. Crystal Dinopol, DPDS, sertifikuotos dermatologės ir „Pay It Forward Fertility“ rašytojos.

Shutterstock

Kaip konservuoti vaisiai gali sukelti spuogus

"Jei esate linkę į bėrimus, į savo racioną įtraukę saldžių, saldintų maisto produktų problema greičiausiai pablogės, sako Kungas. Ji aiškina, kad Amerikos mėgstamiausiuose konservuotuose maisto produktuose yra ingredientų, kurie patenka į blogiausių maisto produktų, skirtų spuoguotai odai, sąrašą. Nors Kung pažymi, kad valgyti vaisius ir daržoves yra gerai, konservuoti vaisiai ir kukurūzai turi daug cukraus, nes jie plūduriuoja cukriniame vandenyje arba sirupe."

"Cukrus ir konservantai kartais dedami konservavimo procese, atkreipia dėmesį ji. Taip yra todėl, kad druska ir cukrus naudojami maistui konservuoti, nes jie sukuria mikroorganizmams priešišką aplinką.Ji priduria, kad labai perdirbti maisto produktai, į kuriuos pridėta cukraus ir druskos, epidemiologiniuose tyrimuose buvo siejami su spuogais."

Shutterstock

"Dinopolis sutinka ir teigia, kad nors maistas laikomas prieštaringu spuogų veiksniu, mano patirtis rodo, kad konservuoti pieno produktai ir konservuoti vaisiai saldintame sirupe tikriausiai gali sukelti paūmėjimą, tęsia ji. Nors Dinopolis pabrėžia, kad cukraus ir riebalų perteklius pieno produktuose ir cukraus sirupuose gali sukelti perteklinę riebalų gamybą ir hormonų disbalansą, o tai savo ruožtu gali sukelti spuogus, inkštirus ir bėrimus."

"Kung pabrėžia, kad pats vitaminingų vaisių valgymas nesukels spuogų, bet gali rinktis saldžią, sirupinę ir perdirbtą skardinę. Ji daro išvadą, kad jei turite į spuogus linkusią odą ir iš naujo vertinate savo mitybą, reikia valgyti šviežius vaisius ir daržoves, nes šiuose maisto produktuose yra daug antioksidantų ir mineralų, kad oda ir kūnas apskritai būtų sveikesni."

Kategorija: