Anne Hathaway ką tik pagerbė savo stilingą „Devil Wears Prada“ personažą Andrea ‘Andi’ Sachs daugiau nei vienu būdu! „Oskaro“ laureatas (39 m.) buvo nufotografuotas Niujorko mados savaitės „Highline Stages“ parodoje Michael Kors SS23, sėdėdamas šalia vienintelės Annos Wintour. Praėjusią savaitę Hathaway apsivilko rudą odinę striukę, prie jo priderintą sijoną, juodą megztinį su vėžiu, o savo brunetes surišo į aukštą arklio uodegą, kuri atrodė stulbinamai panaši į vieną ikoniškiausių jos veikėjos apdarų iš 2005 m. filmo.

Gerbėjai žino, kad 2003 m. išleista Lauren Weisberger knyga „Velnias dėvi Prada“ yra įkvėpta „Vogue“ redaktoriaus Wintour. Meryl Streep puikiai suvaidino Mirandą Priestly – personažą to paties pavadinimo filme, kuris, daugelio nuomone, yra panašus į mados magnato asmenybę realiame gyvenime. Štai kodėl, kai gerbėjai pamatė Hathaway vaizdus šalia Serenos Williams ir pačios Wintour (dėvėjo kažką, kas atrodė tiesiai iš Hathaway mylimos veikėjos spintos), jiems negalėjo atsigauti.

Hathaway pasipuošė šokoladiniu Michael Kors „Balmacaan Crocodile Leather Coat“, prie jo priderintu sijonu, prabangiu etiketės juodu „Ribbed Turtleneck Sweater“ ir juodos spalvos „Beekman Leather Clutch“. Hathaway apsivilko juodas Christiano Louboutino pompas, kaip prieš 16 metų padarė jos personažas komedijos-dramos filme. Tačiau filme Andrea vilkėjo rudą odinę striukę ir tamsiai skalbtus džinsus su juodu apykakle, tačiau ji taip pat dėvėjo kirpčiukus!

Gerbėjai socialiniame tinkle „Twitter“ pradėjo dalytis Hathaway gyvenimo ir Wintour vaizdais, išreikšdami, kaip jie atrodo taip, tarsi „reklamuotų filmą „The Devil Wears Prada 2“, kaip tviteryje paskelbė vienas gerbėjas. Kitas pridūrė, kad Hathaway „neabejotinai nukreipė Andi Sachsą“ savo aprangos sprendimu, o kiti pažymėjo, kad ji atrodo „visiškai nesenstanti“ ir „visiškai tokia pati, kaip 2005 m.“. (Mes tikrai sutinkame!)

Daugelis paaiškino, kad šiose nuotraukose užfiksuota „iš karto ikoniška akimirka“ ir „galbūt geriausia NYFW akimirka“. Tačiau rimtai, kaip kas nors gali tai pranokti?!

Kategorija: