Paakių sritis yra itin gležna – kaip tokią, verta ją gydyti priemonėmis, kurios nedirgins jautrios odos ir akių, tačiau turi veikliųjų medžiagų, kurios, kaip įrodyta, mažina paburkimą ir net šviesina. tamsių ratų atsiradimas. Daugelis akių srities problemų, kurios, pasak žmonių, jas vargina, yra genetinės arba natūralios senėjimo ar pakartotinio UV spindulių poveikio pasekmė. Ir vienas geriausių būdų išvengti odos pažeidimų šioje veido srityje – kasdien naudoti apsaugos nuo saulės priemones, dėvėti akinius nuo saulės, kurie sulaiko 99–100 procentų UVA ir UVB spindulių, ir susikurti geresnius įpročius, pavyzdžiui, daug miegoti.

Tačiau net ir taikydami prevencines priemones, pripažinkime: atsiranda raukšlių ir tamsių ratų – tai natūralus gyvenimo faktas ir nieko gėdingo. Jei nuspręsite jas spręsti, neišmeskite pinigų jokiam vaistinėje ar „Sephora“ prekėms, kurios pateikia didelių pretenzijų. Štai trys odą stangrinantys kremai, kuriais prisiekia dermatologai, kad paakių maišeliai išnyktų.

Peter Thomas Roth Instant FIRMx Eye Temporary Eye Tightener

Anot Elaine F. Kung, sertifikuotos dermatologės iš Niujorko ir įkūrėjos Elaine F. Kung, šis populiarus paakių kremas yra toks laimėtojas dėl to, kad jame yra Eyeliss™, kuris yra pasaulinis vaistas nuo paburkusių akių. „Future Bright Dermatology“. „Eyeliss sudaro trys iš šių trijų aktyvių molekulių tirpale: hesperidino metilo chalkono (HMC), dipeptido VW ir lipopeptido Pal-GQPR“, – aiškina dr. Kungas. „Hesperidinas yra saugus flavonoidas, randamas citrusiniuose vaisiuose. Hesperidino metilinimas gydo kraujagysles, todėl jis naudingas tamsiems ratilams po akimis.Dipeptidas-2 yra mažas sintetinis peptidas, sudarytas iš aminorūgščių triptofano ir valino. Todėl jis gali būti laikomas odą kondicionuojančiu ingredientu, nes gali lengvai prasiskverbti į viršutinius odos sluoksnius. Tai gali padėti atnaujinti odą, todėl padeda pašalinti smulkias linijas ir raukšles. Lipopeptidas Pal-GQPR pagerina stangrumą ir elastingumą.“

Kitaip tariant: šiame rinkinyje gausu odą maitinančių ingredientų, kurių veiksmingumas įrodytas.

Skin Better Science InterFuse Treatment Cream EYE

„Jame yra pasiuntinių peptidų mišinys, kuris padeda palaikyti kolageną ir neuronus raminančius peptidus, kurie padeda pašalinti smulkias raukšleles ir raukšles“, – sako dr. Kungas. „Jame taip pat yra kofeino, kuris padeda nuo akių vokų paburkimo ir užsikimšimo. Jame taip pat yra niacinamido ir vitamino C, kurie padeda sumažinti tamsią pigmentaciją aplink akių vokus.

DRMTLGY Advanced Eye Cream

Šiame rinkinyje yra Haloxyl® (Palmitoyl Oligopeptide ir Palmitoyl Tetrapeptide-7), pasak dr.Kung. „Haloksilis padeda išvalyti pigmento nusėdimą ir tirpinti geležį, kad būtų pašalinta“, – sakė dr. Kungas. „Todėl sumažina tamsius ratilus po akimis. Kadangi haloksilas yra pagamintas iš sintetinių peptidų, kurie padeda palaikyti kolageno gamybą ir taip padeda mažinti smulkias linijas ir raukšles. Be to, jame yra vitamino K, kuris padeda pagerinti kraujagyslių elastingumą ir turi antioksidacinių savybių. Todėl šis paakių kremas yra pripildytas ingredientų, reikalingų senėjimui stabdyti su haloksilo ir vitamino K deriniu.“

Kaip visada, pradėkite sulėtindami naujo produkto įvedimą į savo odos priežiūros režimą. O jei turite papildomų odos problemų, prieš imdamiesi reikalų į savo rankas, pirmiausia apsilankykite pas sertifikuotą dermatologą ir aptarkite savo poreikius.

Kategorija: