Šis straipsnis buvo atnaujintas nuo pradinės 22-05-18 paskelbimo datos, kad būtų įtraukta daugiau ekspertų įžvalgų.

Nors subalansuota mityba, kurią sudaro trys maistingi valgiai kiekvieną dieną, yra esminė bet kokio sveiko gyvenimo būdo dalis, ypač jei norite numesti svorio, kartais tie trys valgymai jo nesumažina. Tiesa ta, kad retkarčiais tarp valgymų patirsite potraukį. Štai čia naudingi sveiki užkandžiai.

Žinoma, galima rinktis iš daugybės nesveikų užkandžių; Nors bulvių traškučių maišelis gali būti skanus, jis gali sugadinti medžiagų apykaitą, padidinti dienos kalorijų kiekį ir apsunkinti svorio metimą.Laimei, galima rinktis iš daugybės sveikų, alternatyvių užkandžių, kurie patenkins jūsų skonio receptorius ir padės ilgiau išlikti sotiems. Norėdami rasti geriausių nekaloringų užkandžių svorio metimui, kalbėjomės su dietologais Mackenzie Burgess, RDN, Johna Burdeos, RD LC CNSC ir Sarah Chatfield, RDN.

Burdeos mums pasakė, kad absoliučiai geriausi užkandžiai lieknėjimui „yra ne tik mažai kaloringi, bet ir sotūs bei suteikia maistinės naudos (vitaminų, mineralų, antioksidantų, skaidulų, b altymų sveikų riebalų) širdžiai, smegenims, žarnynui ir bendra sveikata“. Kai derinate visus šiuos veiksnius, gausite skanų, maitinantį užkandį, kuris gali padėti jums ištverti visą dieną ir sutriuškinti visas riebalus deginančios treniruotes. Štai trys skanūs, kuriuos galite išbandyti:

Shutterstock

1. Vaisiai

"Tai gali būti nuspėjama, tačiau negalima paneigti, kad vaisiai yra vienas iš sveikiausių užkandžių, kokį tik galite pasiekti. Jame ne tik mažai kalorijų, bet ir daug maistinių medžiagų.Chatfield sako, kad švieži vaisiai yra palyginti mažai kaloringi, o juose yra sveikų skaidulų, vitaminų ir su ligomis kovojančių fitochemikalų dozės."

"Burgess pažymi, kad mėlynės yra puiki galimybė užkąsti dienos metu. Vienoje puodelio mėlynių porcijoje yra tik 80 kalorijų, o jose yra naudingų vitaminų ir mineralų, tokių kaip vitaminas C ir K, aiškina ji ir priduria, kad šis vaisius mėlyną spalvą įgauna ir dėl naudingo pigmento, vadinamo „antocianinais“, kuris turi priešuždegiminių savybių. ."

Shutterstock

"Norėdami į šį užkandį pridėti papildomų b altymų, Burgess ir Chatfield rekomenduoja į mišinį įberti saują riešutų; riešutų sviestas taip pat yra puikus priedas. Burgess netgi siūlo lengvą sočio šaldytų vaisių skanėsto receptą: pabandykite mėlynes derinti su sauja riešutų, aptepkite graikišku jogurtu ir užšaldykite. Skamba skaniai!"

Shutterstock

2. Spragėsiai

"Kas nemėgsta skanauti sūraus spragėsių? Laimei, ekspertai sutinka, kad šis populiarus užkandis taip pat gali būti gana sveikas ir nekaloringas. Spragėsiai yra nesmulkinti grūdai, todėl tai puikus skaidulų š altinis, kuris gali padėti ilgiau jaustis sotesniam. Chatfieldas atkreipia dėmesį. Jame taip pat gausu vitaminų ir antioksidantų, vadinamų fenolio rūgštimis. Kas žinojo?!"

"Atminkite, kad svarbu, kokio tipo kukurūzų spragėsite valgote. „Chatfield“ ir „Burdeos“ įspėja dėl kino teatrų įvairovės, nors visas tas sviestas yra skanus. Burdeosas sako, kad valgyti paprastą, pridėti savo prieskonių ir šiek tiek šlakstyti sveiko alyvuogių aliejaus yra daug sveikesnis būdas nei filmo stiliaus spragėsiai."

Shutterstock

"Chatfield taip pat pažymi, kad kukurūzų spragėsiai mikrobangų krosnelėje yra pripildyti nesveikų riebalų, druskos ir konservantų, todėl geriausias pasirinkimas visada yra pasigaminti patiems namuose, nesvarbu, ar jie troškinami ore, ar virti ant viryklės. Įpilkite šiek tiek alyvuogių aliejaus ir galite pradėti!"

Shutterstock

3. B altymų rutuliukai

"Norėdami daug b altymų turinčio užkandžio numalšinti vidurdienio potraukį, Burgess siūlo išplakti savo b altymų rutuliukus. Ji giria, kad b altyminiai rutuliukai yra lengvas, mažai kaloringas užkandis, kurį galima užkąsti per įtemptą dieną. Be to, skaidulų ir b altymų balansas padeda ilgiau jaustis sotesniam. Tai reiškia, kad vėliau dienos metu jums nekils pagunda persivalgyti ir apsikrauti nesveiku, kaloringu maistu. Laimėk!"

"Pabandykite pasigaminti savo sūdytų karamelių b altymų rutuliukus, sumaišydami datules, riešutų sviestą ir bet kokius pasirinktus b altymų miltelius, nurodo Burgess. Mes tikrai turėsime jį išbandyti kartu su visais kitais sveikais užkandžiais iš šio sąrašo."

Kategorija: