Kylie Jenner visada patenka į antraštes. Tarp jos žandikaulių „Instagram“ išvaizdos ir naujausių jos bendradarbiavimo su jauniausia Kar-Jenner niekada nebūna nuobodu. Ji taip pat neseniai buvo spėliojama dėl nuolat besikeičiančio veido.

Gerbėjai buvo šokiruoti išvydę jos veidą po to, kai atrodė daugiau užpildų – tikrai šokiruoja! Bet nepaisant to, mes manome, kad ji atrodo puikiai – ypač su šiuo sportiškai prašmatniu juodu išvaizda, kuria ji neseniai pasidalijo IG.

Instagram.com/kyliejenner

"Antrasas rytas su juodos širdies jaustukais, Kylie rugsėjo 7 d. įrašas sulaukė daugiau nei 6,4 mln. paspaudimų „Patinka“ iš 365 mln. jos sekėjų. Gerbėjai užplūdo komentarus ugningais jaustukais ir pagyrimais: hottie and slayyy."

Kylie žinoma dėl savo išlenktos, spalvingos ir išvaizdžios.

Šis prigludimas buvo nebūdingai subtilus, bet mes čia tam. Tai pagrindai à la Kylie. Maži juodi dviratininko šortai su juodu apkirptu viršumi, kuriame matosi jos stangresnis liemuo ir plonas juosmuo.

Instagram.com/kyliejenner

Kalbant apie glamą, Kylie visada supranta užduotį. Neseniai ji išėjo į savo naujausią Kylie Cosmetics renginį Los Andžele vilkėdama itin tvankią b altą mini suknelę. Jos gerbėjams negalėjo užtekti, o mes taip pat. 25-erių realybės žvaigždė ir makiažo magnatas šventė savo legendinio makiažo prekės ženklo ir Ulta Beauty bendradarbiavimą.

Jos pagal užsakymą Kwame Adusei sukurtas „tinkamas“ yra vienas iš mūsų mėgstamiausių jos išvaizdų. Ji puikiai suformavo ansamblį su Balenciaga „Square Knife Leather Pumps“ ir papuošė Judith Leiber lūpų dažais, „Bold W2“ akiniais nuo saulės iš Coperni x Gentle Monster ir blizgiais Shay Jewelry bei Xivkarats auskarais ir žiedais.Jei mūsų paklausite, jai dešimt.

Kategorija: