Panašiai kaip mes ugdome bet kokį įprotį, neretai su iPhone sukuriami technologijų įpročiai, kurie laikui bėgant gali būti teigiami arba sukelti neigiamų pasekmių. Galbūt jūs tikrai pasiryžote įkrauti telefoną kas kelias valandas, o tada atjungti įkroviklį, kai jis pasiekia 80 procentų – tai vienas gero įpročio, galinčio užtikrinti, kad jūsų telefono baterija išliks stipri kuo ilgiau, pavyzdžių. Bet jūs taip pat galite padaryti klaidų – įskaitant šias tris klaidas, kurios, pasak technologijų ekspertų, gadina jūsų telefono bateriją. Vaishnavi Davande, „Devsjournal“ technologijų ekspertas, perspėja nedaryti šių dažnai pasitaikančių klaidų.

Akumuliatorius per daug įkaista

Didžiausia akumuliatoriaus gedimo priežastis yra karštis, o tai gali nutikti dėl įvairių priežasčių, įskaitant sunkių programų ir žaidimų naudojimą arba per ilgą telefono veikimą saulės šviesoje, sako Davande. „Kartais, kai įkraunate įrenginį, jis pamažu pradeda šylti“, – sako Davande. „Per didelis įkrovimas taip pat gali sukelti telefono perkaitimą, o tai gali sukelti rimtų vidinių pažeidimų arba padaryti jį itin vangų. Norėdami to išvengti, stenkitės nenaudoti per daug sunkių programų ir žaidimų. Stenkitės neperkrauti telefono – rekomenduojama palaikyti savo iPhone įkrautą nuo 30% iki 80%. Tai padidins baterijos veikimo laiką, taip pat turės teigiamos įtakos veikimui.“

Dar vienas patarimas, kurį rekomenduoja Davande: kraunant iPhone nuimkite telefono dėklą, nes telefono dėklas sugeria visą šilumą, kurią skleidžia iPhone, kai kraunamas, o tai gali sukelti nereikalingą perkaitimą.

Programų uždarymas

„Galite turėti bent vieną programą, kurią dažnai naudojate, todėl dažnai įkėlus tokias programas gali sunaudoti daugiau akumuliatoriaus energijos, nei naudojant budėjimo režimą“, – sako Davande. „Geriausia atsisakyti įpročio perbraukti programas aukštyn. Tai gali būti nedidelis pakeitimas, bet sutaupysite šiek tiek akumuliatoriaus energijos.“

Akumuliatorių gadinančių gyvenviečių įgalinimas

Saugokitės nustatymų, pvz., automatinio fono programos atnaujinimo arba automatinio ekrano ryškumo, nes Davande teigimu, tai gali būti dramatiško akumuliatoriaus praradimo priežastis. Tokių nustatymų išjungimas gali sutaupyti šiek tiek daugiau „iPhone“ akumuliatoriaus veikimo laiko – ir tai padaryti nesunku. „Galite išjungti automatinį ekrano ryškumą apsilankę „Nustatymai“> „Prieinamumas“> „Ekranas ir teksto dydis“> „Automatinis ekrano ryškumas“ ir perjungę jį, kad išjungtumėte“, - sako Davande. „Jei norite išjungti programos atnaujinimą fone, eikite į „Settings“> „General“> „Background App Refresh“ ir išjunkite jungiklį.”

Papildomas patarimas: „Geriausias pasirinkimas apriboti visus automatinius naujinimus ir atsisiuntimus, kurie gali eikvoti daug jūsų iPhone baterijos, gali būti padėti įjungus mažai duomenų režimą, nes ši funkcija riboja foninio tinklo naudojimą“, – sakė Davande. sako. „Eikite į „Settings“> „Cellular“> „Cellular Data Options“ ir perjunkite „Low Data Mode“ jungiklį į „Įjungta“.

Jei akumuliatorius išsikrauna lėčiau nei įprastai, išmokite atsikratyti šių įpročių – galite būti šokiruoti, kiek greitesnis ir patikimesnis jūsų telefonas tampa atlikus kelis pakeitimus.

Kategorija: