Svorio metimas gali būti bauginantis procesas, ypač kai reikia išlaikyti sveiką, subalansuotą mitybą. Nors iš pradžių galite manyti, kad tai taip paprasta, kaip sumažinti kalorijų kiekį ir padidinti suvartojamų daržovių kiekį, labai svarbu užtikrinti, kad valgytumėte visavertį maistą, kuris aprūpintų jūsų organizmą visa energija ir maistinėmis medžiagomis, kurių reikia klestėti, be nesveikų. perdirbtų ingredientų, galinčių jį sulaikyti. Deja, kai kurie maisto produktai, kurie atrodo sveikiausi dėl savo prekės ženklo ir etikečių, iš tikrųjų yra prisotinti natrio, konservantų ir pridėto cukraus, be kurių jums daug geriau, ypač jei bandote numesti svorio.

Atėjo laikas nustoti būti klaidintam, todėl kalbėjomės su sveikatos ekspertais dr. Amy Lee, sertifikuota vidaus ligų, medicininės mitybos ir nutukimo medicinos gydytoja bei Nucific partnere, ir asmeniniu treneriu Jesse'u Federu. & Registruotas dietologas ir „My Crohn's and Colitis Team“ bendradarbis, siekiantis išsiaiškinti viską ir atskleisti kai kuriuos labiausiai apgaulingus maisto produktus. Jie atkreipė mus į tris pagrindinius pažeidėjus: vadinamuosius „energinius“ batonėlius, „sveiką“ ir „ekologišką“ šaldytą maistą ir parduotuvėje pirktus kokteilius. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kodėl turėtumėte atsisakyti šių maisto produktų, jei norite numesti svorio.

Shutterstock

"1. Energijos batonėliai, tokie kaip Nutrigrain"

"Nors dribsnių batonėliai ir vadinamieji energetiniai batonėliai gali atrodyti kaip puikus ir greitas būdas pradėti dieną tinkama koja, kai esate kelyje, daktaras Lee perspėja, kad neturėtumėte būti apgauti. daugybe sveikai skambančių etikečių, kuriose yra tokie žodžiai kaip sveiki grūdai ir tikri vaisiai.Dažnai tai yra tik nesveikų ingredientų slėpimas. Tai skamba sveikai, bet jei pažvelgsite į sudedamųjų dalių sąrašą, jame gausu perdirbtų dalykų, tokių kaip sacharozė, cukrus, dekstrozė, karageninas, sojų lecitinas ir kukurūzų sirupas, sako ji ir pažymi, kad Nutrigrain yra vienas iš blogiausių k altininkų. Be daug cukraus, yra priedų, kurie yra specialiai naudojami maisto perdirbimui, kad ingredientai išliktų kartu arba suteiktų tekstūrą, kurios mes visi tikimės. Taip! Kartais lengva išeitis tiesiog nėra verta pasekmių sveikatai; vietoj to pabandykite pasigaminti sotų avižinių dribsnių arba viso grūdo skrebučio."

per Target

2. Šaldyti patiekalai, pvz., Lean Cuisine ir Amy's

"Šaldyti patiekalai gali būti patogu, tačiau tai, ką sutaupote laiku, dažniausiai prarandate mityboje. Šaldytuose maisto produktuose / valgiuose paprastai yra daug riebalų, natrio ir kalorijų. Dėl to kam nors gali būti labai sunku numesti svorio, sako Federas.Jis mums sako, kad tai tiesa, net kai kalbama apie iš pažiūros sveikus prekių ženklus. Pavyzdžiui, Lean Cuisine sezamo vištienos miltuose yra 15 gramų cukraus ir beveik 40% rekomenduojamo paros natrio kiekio. Sakyk, kad taip nėra! Tai reiškia, kad nepaisant to, kad ši įmonė save vadina jums geresniu, mažai kaloringu šaldytu maistu, ji iš tikrųjų gali sulaikyti jus nuo jūsų svorio metimo tikslų."

per Target

"Ekologiško maisto prekės ženklas Amy&39;s yra dar vienas dalykas, kurio reikia saugotis, sako Federas. Tai, kad šie patiekalai yra ekologiški, vegetariški ir gali atrodyti sveikesni už kitus šaldiklio patiekalus, dar nereiškia, kad jie jums tinka. Paimkite, pavyzdžiui, ekologišką Amy lazaniją. Federas pabrėžia, kad šiame valgyje yra 680 mg natrio ir vienoje mažoje porcijoje yra 500 kalorijų. Galų gale, tai tik įrodo jo mintį: vien todėl, kad jis yra iš „sveikatos“ įmonės, nebūtinai reiškia, kad jis bus sveikas, sako jis.Prieš pirkdami būtinai peržiūrėkite tas maistingumo etiketes."

Shutterstock

3. Parduotuvėje pirkti saldūs kokteiliai, tokie kaip „Naked“

"Nepaisant to, kad kokteiliai turi gerą reputaciją kaip sveikų pusryčių pasirinkimas, taip būna ne visada. Nors stengiantis numesti svorio visada yra puiki idėja padidinti kasdienį vaisių ir daržovių suvartojimą, parduotuvėse pirktų kokteilių gėrimų naudą sveikatai dažnai paneigia pridėto cukraus perteklius. Daktaras Lee kaip pavyzdį naudoja Naked&39;s Green Machine, kuriame yra šokiruojantys 53 gramai cukraus. Kai skaitome ingredientų sąrašą, kai kurie produktai yra obuolių sultys iš koncentrato arba tyrės, sako ji. Tikėkite ar ne, dėl to šis kokteilis yra toks pat blogas, kaip išgerti skardinę kokakolos. Teisingai: nors šis gėrimas parduodamas kaip sveikas ir žalias, jis praktiškai neturi maistinės vertės. Tas pats pasakytina apie daugybę sulčių ir kokteilių, todėl geriausia visada pasigaminti patys namuose, naudojant sveikus, sveikus ingredientus ir kuo mažiau cukraus."

Žinoma, jokia dieta nėra tobula, o dienos pabaigoje svarbiausia yra saikas. Tačiau jei valgote šiuos maisto produktus, nes manote, kad jie yra sveiki, laikas persvarstyti. Apskritai atminkite, kad geriausia visada būti informuotu vartotoju, tikrinant etiketę ir stebint tuos niekšiškus, perdirbtus ingredientus. Ir, kai tik įmanoma, nepamirškite gaminti savo patiekalų, pagamintų iš sveiko ir visaverčio maisto.

Kategorija: