Wendy gerbėjai ir rudens mylėtojai renkasi! Greito maisto tinklas ką tik paskelbė apie visiškai naują savo mėgstamo „Frosty“ meniu elemento skonį (ir ne, tai nėra moliūgų prieskonis). Klientai Kanadoje dalijasi savo lūkesčiais dėl naujausios kokteilio iteracijos, nes ten debiutuoja Caramel Apple Frosty.

Šis gėrimas, kaip praneša Brand Eating, paima originalų Vanilla Frosty ir prideda aštraus obuolių sirupo. Tada jis užpilamas šlakeliu karamelės, todėl jis yra puikus gėrimas po obuolių skynimo (arba bet kokios rudens veiklos).

Nors gėrimas dar nepasiekė JAV, gerbėjai gali prisiminti, kai 2011 m. kompanija į mūsų restoranus pristatė panašų Caramel Apple Frosty Parfait. Šį meniu elementą galima apibūdinti kaip sluoksniuotą karamelės ir vanilės desertą. Š altas ir apibarstytas rudojo cukraus granola, šviežių raudonų ir žalių obuolių griežinėliais ir dar trupiniais karamelės.

Wendy's turi Caramel Apple Frosty Kanadoje ir aš taip pavydžiu, kad negaliu mąstyti tiesiai.

Tai turi būti nedelsiant pateikta JAV, @wendys!

Ar išbandytumėte tai? MAN TO REIKIA! wendys pic.twitter.com/ftfVpnc3ZP

- Snackolator (@snackolator) 2023 m. rugsėjo 6 d.

Atsiprašau @Wendys ar TIKRAI dovanojate likusiam pasauliui karamelinį obuolį? Nemandagus. Atneškite jį į Ameriką, bailiai

- Po̷o̷r̷ Un̷f̷o̷r̷t̷u̷n̷a̷t̷e̷ So̷u̷l̷ (@MeghanConover1) 2023 m. rugsėjo 15 d.

Wendy's Kanados vietose šis Caramel Apple Frosty meniu laikinai užima paprastą Vanilla Frosty vietą, nes Chocolate Frosty yra kitas galimas skonis.Naujo meniu elemento reklamoje rašoma, kad šis „Frosty“ pagamintas iš „tikrųjų Kanados pieno produktų“ ir bus parduodamas „tik ribotą laiką“.

Tuo tarpu amerikiečių Wendy gerbėjai socialiniame tinkle „Twitter“ išreiškia, kaip labai norėtų paragauti šio gėrimo, ir tikisi, kad vieną dieną jis pasieks JAV. (Ne, tikrai!)

Kategorija: