Rachel Brosnahan puošdamasi Venecijos kino festivalio raudonuoju kilimu pademonstravo savo neįtikėtiną figūrą su ombre Versace suknele, o gerbėjai negali atsistoti! „Nuostabiosios ponia Maisel“ (32 m.) žvaigždė atvyko į renginį reklamuoti savo naujausią projektą „Dead for a Dollar“ – vakarietišką filmą, kuriame taip pat vaidina Christophas W altzas ir Willemas Dafoe.

Brosnahan prigludusi, iki grindų besitęsianti suknelė pasižymėjo ombre stiliaus dviejų atspalvių spalva su tamsiai raudona iškirpte ir šonais bei šviesesniu rausvu atspalviu, pabrėžusiu jos mažą juosmenį.Drabužis taip pat pasižymėjo ypatingu aukštu skeltuku ir tvankiu lenktyninio nugaros dizainu bei karoliukais puoštomis detalėmis. The Louder Than Bombs aktorė priderino unikalų kūrinį su sidabriniais aukštakulniais, blizgančiais, kabančiais auskarais, įmantria apyranke, o tamsiai rudas kases pasipuošė elegantiška šukuosena.

Rachel Brosnahan „Atelier Versace“ pic.twitter.com/vY9yqpI8Pl

- Kea (@jacquemusx) 2023 m. rugsėjo 7 d.

Brosnahan pasidalijo savo nuostabia išvaizda su savo 851 tūkst. Instagram sekėjų nuotraukų kolekcijos įraše, įkeldama savo nuotraukas ant raudonojo kilimo, užkulisių nuotraukas ir mielą nuotrauką su savo vyru Jasonu Ralfu. Antraštėje ji rašė: „Vis dar apdorojama ši sūkurinė pirmoji kelionė į Veneciją ir mūsų „Dead For A Dollar“ premjera @labiennale. Bus dar daug nuotraukų, bet pirmiausia – didžiulis ačiū geriausiems iš geriausių būrių (daug stebuklingų žmonių, pažymėtų aukščiau) ir visai @versace komandai už šią karoliukais puoštą gražuolę, apie kurią (aš) vis dar svajoju.”

Natūralu, kad gerbėjai nuėjo į jos komentarų skiltį, kad išjudintų jos suknelę, vienu užrašu: „Šis žvilgsnis yra ugnis ir, žinoma, tu esi karalienė! Kitas pakomentavo: „O Dieve, ši suknelė ir tu tokia nuostabi“, širdingai. Kažkas kitas parašė: „Puikus suknelės ir tavęs derinimas! ir mes negalėjome daugiau susitarti.

Kategorija: