Jūsų žarnyno sveikata ir imuninė sistema eina koja kojon, o kartu su subalansuota mityba, pakankama hidratacija, reguliaria mankšta ir miegu, papildymastaip pat gali labai padėti keliauti į jūsų sveikatą.

Mes susisiekėme su gydytoju ir sveikatos ekspertais, norėdami sužinoti daugiau apie L-glutaminą – priedą, dažnai siejamą su stipresne imunine sistema ir sveiku virškinimu. Skaitykite patarimus ir įžvalgas iš daktaro Jeffo Gladdo, MD, integruotosios medicinos gydytojo ir „Fullscript“ vyriausiojo medicinos pareigūno, ir Isaac Robertson, mitybos specialisto, asmeninio kūno rengybos trenerio ir „Total Shape“ įkūrėjo.

Shutterstock

L-glutamino vartojimo privalumai imuninei sistemai

"Įrodyta, kad L-glutaminas pagerina simptomus, susijusius su dirgliosios žarnos sindromu, aiškina Gladdas, taip pat nesandarią žarną – būklę, kuriai būdingas padidėjęs žarnyno pralaidumas, kai pažeidžiama virškinamojo trakto gleivinė. Ši aminorūgštis, anot jo, skatina sveiką žarnyną, stiprindama žarnyno gleivinės vientisumą, neleisdama įsisavinti kenksmingų medžiagų per žarnyną ir palaikydama subalansuotą imuninę sistemą, kuri dažniausiai yra virškinamajame trakte. "

Shutterstock

"Robertsonas sutinka ir priduria, kad šis priedas padeda apsisaugoti nuo intersticinių problemų. Pasak jo, L-glutaminas naudojamas uždegiminiams organizmo pojūčiams slopinti ir ląsteles apsaugoti nuo stresinių sąlygų.Jis pabrėžia, kad mūsų organizmas yra linkęs į daugybę aplinkinių toksinų, ir nors organizmas yra savarankiškas, kad galėtų pats kovoti su toksinais, mes galime padėti organizmui detoksikuotis skirdami papildų."

Shutterstock

"Kalbant apie svorio metimą, kai kalbama apie L-glutaminą, tyrimai yra riboti; Tačiau Gladdas pažymi, kad kai kurie nedideli tyrimai parodė reikšmingą kūno riebalų ir svorio sumažėjimą tarp asmenų, vartojančių L-glutamino papildus. Jis daro išvadą, kad tai greičiausiai dėl tam tikro netiesioginio poveikio, suaktyvėjusio gliukozės metabolizmo ir tinkamos virškinimo funkcijos derinio."

Kategorija: