Kim Kardashian dar kartą buvo pričiupta redaguojant savo nuotraukas, nes „TikTok“ vartotojas viename iš naujausių „Instagram“ įrašų atidengė jai, kad fotografuotų jos kaklą! Neturime žodžių!

Atitinkama Photoshopped nuotrauka rugpjūčio 16 d. buvo paskelbta 41 metų Skims įkūrėjo Instagram tinklelyje, kaip šešių vaizdų karuselės, skirtos reklamuoti jos Beats Fit Pro „True Wireless Earbuds“ kolekciją, dalis. Kim galima pamatyti stovinčią baseine su bikiniu, dideliais atspalviais ir gurkšnojančią gėrimą, o šviesius plaukus surišusi be vargo, kad atskleistų jos ausyse slypinčius ritmus.Labai protingas!

Tačiau „TikTok“ naudotojas, vardu Caroline In The City (caroline_in_thecity), vaizdo įraše nurodė, kad ne viskas buvo taip, kaip atrodė keturių vaikų mamos nuotraukose – o „iškreiptame“ vandenyje slypi didelis įspūdis. modelis už jos! Ji toliau gerbėjams parodė Kimo kaklą prieš ir po retušavimo, taip pat atgaivino kai kuriuos retušavimo procesus, kurių metu kaklo pusė buvo suploninta iki labai nenatūralaus lygio, naudojant „Photoshop“ įrankį „skystinti“.

@caroline_in_thecity Nerd kartu su manimi ir patikrinkite savo žiniasklaidos raštingumo įgūdžius! Ar galite pasakyti, kas šiame paveikslėlyje yra netikras? medialiteracy photoshopskillsonfleek carolinesededing photoshopgametime greenscreen greenscreenvideo ♬ originalus garsas - Caroline In The City

Dar viena svarbi užuomina, kad Kim kaklas buvo nufotografuotas fotošopu, buvo užfiksuotas fotosesijos užkulisiniame vaizdo įraše, nes jame buvo matyti, kad jos kaklas atrodo daug natūraliau nei pirmoje Insta karuselės nuotraukoje. O gerbėjams kilo tiek daug minčių ir klausimų!

„Tiesiog kodėl“, – paklausė vienas gerbėjas didžiosiomis raidėmis. „Stengiuosi išsiaiškinti, kodėl jie iš pradžių nufotografavo nuotrauką. Nieko blogo jos lmao“, – komentavo kitas gerbėjas. „Kodėl? Tai raumuo, dėl kurio esu toks sutrikęs“, – pridūrė kitas. „Tai turėtų jaustis taip keistai. taip iškreipti savo spąstus?? tai taip konkretu ir keista. nesuprantu“, – pareiškė kitas. „Jie netgi pakeitė ausinių spalvą, kad jų oda būtų labiau atspalvinta“, – pridūrė kitas atidus gerbėjas, dėl ko net Karolina buvo šokiruota, rašydama: „Oho! Aš to pasiilgau!“

„Kaip jiems visiškai nesigėdija kai kurie iš šių fotošopų? suabejojo kitas gerbėjas, o daugelis kitų tvirtino, kad internetui neturėtų taip rūpėti, ką Kimas ar bet kuri kita įžymybė ar influenceris daro su savo nuotraukomis. „Kodėl visiems taip rūpi? tiesiog palik ją ramybėje“, – rašė vienas gerbėjas, po kurio sekė kaukolės jaustukas. „Jei tai jus nuliūdina, neduokite „influenceriams“ tiek daug galios. Mylėkite save.Niekas nėra tobulas, jei kas nori redaguoti savo nuotraukas, tegul“, – sakė kitas.

Kategorija: