Bella Hadid buvo užsiėmusi važinėjimu po pasaulį, čiuoždama kilimo ir tūpimo takus ir sugebėjo be vargo atrodyti šauniai eidama ar nedirbdama.

25 metų modeliui apatinis trikotažas nėra svetimas, bet kai pamatėme apakinti liemenėlę ir apatinių drabužių komplektą, kurį ji neseniai paskelbė Instagram, iš tikrųjų turėjome pakelti žandikaulius nuo grindų.

Nežinome, kaip jūs, bet mūsų darbas namuose „nepanašu į Belos“. Tačiau nenustebtume, jei taip visada atrodytų Bella, kai ji atsainiai atsakinėja į el. laiškus.Rugpjūčio 26 d. supermodelis pasidalijo šiais nuostabiais momentais su savo 54,6 mln. sekėjų ir mes vis dar nekalbame.

Nenuostabu, kad įrašas sulaukė daugiau nei 1,6 mln. paspaudimų ir jis vis didėja. Bella gali grįžti kaip vienas iš „Victoria's Secret“ veidų, tačiau neįtikėtinas modelio apatinio trikotažo komplektas buvo ne kas kitas, o „Balenciaga“. Brunetės gražuolė vaidina naujausiame Offset muzikiniame vaizdo klipe „Code“, kuriame vaidina reperis Moneybagg Yo. Bella dėvi šį legendinį liemenėlės ir apatinių drabužių komplektą su atitinkamais bateliais su aukštakulniais, o mes labai žavimės šia išvaizda.

Priešingai nei šis itin puošnus ir beveik nepritampantis, Bella taip pat pasidalijo akimirkomis iš savo neseniai vykusios kelionės į Olandiją su savo mama Yolanda Hadid. Bella priderino skaisčią rožinę palaidinę su prigludusiu korsetu viršuje ir savo firminiais, per didelius ir nelaimingus džinsus. Plaukus ji taip pat susipynė itin mergaitiškomis kasytėmis su bukais kirpčiukais. Kaip jau minėjome, Bella tikrai gali atrodyti bet kokia – nuo itin atskleidžiančios iki pernelyg didelės ir keistos.

Pavyzdys: Bella neseniai buvo pastebėta išeidama iš fotosesijos Niujorke, atrodydama taip, lyg išlipusi iš laiko mašinos, vilkėdama permatomą juodą tinklinio audinio viršutinę dalį, žemu juosmeniu aptemptomis juodomis kelnėmis ir klasikiniais rudais sportbačiais. Jei kas yra mados chameleonas, tai Bella Hadid.

Kategorija: