Nors rudens pradžia reiškia jaukius sluoksnius ir moliūgų prieskoniais pagardintas latte, vienas iš vasaros sezono pabaigos minusų yra atsisveikinimas su tokiais vasaros garderobo mėgstamiausiais kaip mini sijonėliai ir trumpi šortai. Tačiau itin stilinga Anne Hathaway ką tik mums parodė, kad dabar, kai artėjame prie naujo sezono pradžios, mums nereikia mesti trumpų šortų į spintos galą, pademonstruodama, kaip suteikti jiems linksmą, bet kasdienišką rudenišką sukimąsi. .

Atrodo, kad rudens sezono pradžioje norint nusimauti trumpus šortus, svarbiausia juos derinti su didelėmis palaidinėmis – būtent tai padarė 39 metų „Oskarą“ laimėjusi aktorė, kai buvo pastebėta. tvarko kai kuriuos reikalus Niujorke. Andy Sachsas didžiuotųsi!

Įprasta diena „Didžiajame obuolyje“ WeCrashed žvaigždė vilkėjo mielus b altus La Ligne trumpus šortus su didele b alta palaidine ilgomis rankovėmis, taip pat to paties prekės ženklo, kurią vilkėjo su tam tikromis sagomis. pridėtas be vargo prašmatnumas. (Jau prieš kelis mėnesius buvome apsėsti jos ryškiai geltonų Valentino šortų ir marškinių derinio – taip pat esame sužavėti šiuo įvaizdžiu!)

Velnias dėvi Prada aktorė dėvėjo plaukus paprastu poniu ir šiek tiek papildė savo visiškai b altus „derančius su Dolce ir Gabbana „Majolica“ puoštais plokščiais sandalais (nors manome, kad pora uždarų batų arba Net ir kulkšnies batai būtų puikus apsikeitimas avalyne, kai oras šiek tiek vėsesnis) ir rožinis Valentino One Stud Nappa krepšys, nešiojamas ant peties, kad rankos liktų laisvos pirkinių krepšiams. Ji užbaigė savo išvaizdą su dideliais apvaliais juodais Bulgari atspalviais ir natūralia rausva lūpa. Tobulumas!

Kategorija: