Gigi Hadid yra naujausia stilinga A-lister, sukrėtusi „Barbiecore“ tendenciją, ir pasakyti, kad mums patinka jos naujausia kartojimas, būtų per menka. 27 metų supermodelis pasipuošė įmantriu ir įspūdingu rožinės spalvos burbuliukų drabužiu, kad švęstų savo naujausią kūrybinę pastangą – savo trikotažo prekės ženklo „Guest in Residence“ pristatymą L’Avenue Saks Fifth Avenue.

Aprangos mama buvo sudaryta iš šviesiai rožinės spalvos užsegamo viršaus, juosmenį sutraukiančio, išlenkto b alto korseto, b altų, dūžtančių džinsų ir rausvų, smailių pirštų pompų. .„Vogue“ viršelio mergina dėvėjo tvankią viršutinę dalį nuo vieno peties ir buvo pasipuošusi daugiasluoksniais, auksiniais grandinėlių karoliais, derinančia „Miu Miu“ rausva pinigine, o ilgas, banguotas šviesiaplaukes pasipuošė elegantiškai.

Hadid užsegimas yra iš jos pačios prekės ženklo, o būtent „Showtime“ marškinėliai. Jos klasikinis korsetas yra iš Stella McCartney kolekcijos „Chloé Vintage 2001“, konkrečiai – „Silk Blend Linen Lace Up Corset“, kurį ji įsigijo. iš Sororité Vintage. Frankie's Bikini dizainerio džinsai yra Federico Cina ir iš prekės ženklo S/S23 kolekcijos, o jos mieli bateliai yra "Viva Pink Patent Leather" iš By Far. Modelis pasižymėjo stulbinančiu makiažo įvaizdžiu, kuris pasižymėjo drąsiu juodu katės akių kontūro pieštuko sparnu, ilgomis, tankiomis blakstienomis, skaisčiais skaistalais ir paryškintuvu palei skruostikaulius bei blizgia rausvai violetine lūpų spalva. Gorgas!

Hadid pristatymo vakarėlis įvyko vieną dieną po to, kai ji pasidalijo daugiau informacijos apie savo prieinamą kainą tiesiogiai vartotojams skirtą prabangaus kašmyro liniją su savo 75 m.4 milijonai „Instagram“ sekėjų. „Esame svečias (-iai) mūsų turimų drabužių rezidencijoje – jie turėjo gyvenimą prieš mus ir, tikiuosi, jei mes jais pasirūpinsime, gyvenimas po mūsų“, – rašė ji savo įrašo antraštėje. „Mes esame svečiai, gyvenantys savo fiziniame kūne, namuose, kuriuose gyvename, ir šios planetos“

Hadid paaiškino: „Mano „Svečias“ taip pat yra tas, kuris yra namuose pats savaime – pagalvojau apie savo mėgstamus žmones, kurie stengiasi pasirodyti prie bet kokių durų, nusileiskite bet kurioje šalyje, atsisėskite prie bet kurio stalo, jausdami komfortą ir nuostabą priešais juos esantiems žmonėms ir juos supančiam pasauliui“, – pridūrė ji. „Turėdami visa tai omenyje, sukūrėme kūrinius, su kuriais galėsite gyventi – nuo pačių ryškiausių nuotykių iki tyliausių akimirkų.“

Kategorija: