Pranešama, kad Madonna turi naują vaikiną, kuris yra 41 metais jaunesnis už ją. Manoma, kad 64 metų „Material Girl“ hitų kūrėja praėjusią savaitę vakarėlyje Niujorke buvo pastebėta besibučiuojanti ir apsikabinusi PDA su modeliu Andrew Darnellu (23). Garsioji dainininkė rugsėjo 2 d. Manhetene Irving Palzoje surengė atlikėjo REMA pasirodymą su Darnellu ir draugais – štai ką dar žinome

PageSix duomenimis, Madonna ir Darnell „visą naktį šoko ir darė asmenukes prie stalo.“ Pranešama, kad viešai neatskleista informacija pranešė, kad vėliau jie apsilankė populiariame restorane „Mister French“ ir užsisakė rožinio vyno, trumų bulvyčių, traškių ryžių ir įvairių makaronų patiekalų, įskaitant trumų gnocchi.

„Jie tikrai šnopavo. Ji ir Andrew visą naktį buvo labai atvirai meilūs, glaudėsi ir glaustėsi būdelėje“, – tariamai sakė š altinis. Pažymėtina, kad „Vogue“ dainininkė pasidalijo jų vakaro nuotraukomis su savo 18,5 mln. „Instagram“ sekėjų rugsėjo 4 d. nuotraukų kolekcijos įraše, įskaitant asmenukę su Darnellu, kurioje jis matomas su ranka jai per petį.

Vakaro rengimosi metu Madonna vilkėjo visiškai juodą aprangą, kurią sudarė švelnus odinis bodis, šortai aukštu juosmeniu ir tinklinės pėdkelnės. Savo išskirtinį įvaizdį ji papildė daugiasluoksniais metaliniais karoliais, juodais akiniais nuo saulės, blizgančiomis sidabrinėmis apyrankėmis ir permatomais marškinėliais, esančiais po pagrindiniu, prigludusiu užtrauktuku. Savo trumpas, rausvai nudažytas kasas ji perskyrė į šoną, o sruogas puošė elegantiškomis, veidą įrėminančiomis bangelėmis.

Madonna ir Darnell taip pat neseniai kartu pasirodė žurnalo PAPER fotosesijoje, kurioje jie surakino lūpas vienai išskirtinei nuotraukai. Nuotraukoje jiedu matomi besiskiriantys tarp daugybės kitų modelių, nes neoninis apšvietimas ir blizgančios jų aprangos detalės rodo, kad tai buvo laukinė naktis.

Praėjusią savaitę Darnell taip pat dalyvavo Madonnos 10-metės dvynių dukterų Esterės ir Stelles Ciccione gimtadienio vakarėlyje ir džiaugėsi bei skrudino jos Instagram istoriją. Anksčiau Madonna trejus metus susitikinėjo su kitu jaunesniu piršliu – šokėja Ahlamaliku Williamsu (28 m.), o jiedu pasitraukė 2023 m. balandį.

Kategorija: