Švelnių merginų tendencija šiomis dienomis yra visur socialinėje žiniasklaidoje (ypač TikTok) – ir mes prognozuojame, kad per ateinančius kelis mėnesius ji dar labiau išaugs dėl didėjančio populiarumo tarp didžiausių tendencijų. - įžymybių nustatymas.

Atėjo laikas visapusiškai susipažinti su švelnia mergaičių estetika, nes jos išvysime daug, tad ką tai reiškia? Pagalvokite apie mielus augalus, languotus mini sijonus, purius megztinius ir megztinius, per didelius gabalus, švelnias pastelines spalvas – ypač rožinę, levandų ir geltoną – ir daugybę gėlių bei širdelių.Saldžiai saldžios ir pernelyg moteriškos spalvos ir raštai yra būtini, kaip ir žaismingi aksesuarai, ypač plaukų aksesuarai, tokie kaip 90-ųjų įkvėpti drugelių segtukai, ir papuošalai. Tačiau yra ir šiek tiek neįvertintų būdų interpretuoti šią tendenciją, kurią įrodė du mūsų mėgstamiausi A sąrašo stiliaus meistrai

Kendall Jenner

Visada galime pasikliauti Jenner ar Kardashian, kurie paskatins kylančią tendenciją, o 26 metų 818 Tekilos įkūrėja nepavyko mūsų savo interpretacija. Kendall pademonstravo, kaip labiau dėvėti šią tendenciją, pasipuošusi b altais siaurais džinsais aukštu juosmeniu ir mielu apkarpytu oranžiniu megztiniu, kad atskleistų savo tonusius pilvo raumenis. Aksesuarai taip pat labai atitiko švelnių mergaičių tendenciją, kurią sudarė mieli b alti kačiuko aukštakulniai su užapvalintais pirštais, juodas diržas, rankinė per petį ir akiniai nuo saulės.

Selena Gomez

30-metė „Tik žmogžudystės pastate“ aktorė taip pat patraukė gerbėjams švelnių merginų tendenciją, kai buvo pastebėta įlipusi į v altį žvejų kaimelyje Pozitano (Italija) su savo naujuoju vaikinu, apie kurį kalbama gandų. prodiuseris Andrea Iervolino. Selena dėvėjo žavingą „Donni“ kostiumą, susidedantį iš mielų laimo žalių šortų aukštu juosmeniu ir prie jų priderinto megztinio, o puošėsi „By Far“ „Lenny“ mulais, „Louis Vuitton Keepall Bandoulière 50“ krepšiu, juodais akiniais nuo saulės, ir auksiniai auskarai su žiedais.

Kategorija: