Kiekvienas, kuris kada nors garsiai pasakė: „Tikrai galėčiau naudoti naują dulkių siurblį“, kad po akimirkos susidurtų su skelbimais ant jų telefonų – kas dar? - dulkių siurbliai, puikiai žino: jūsų įrenginiai klauso. Dar daugiau: jūsų įrenginiai gali be didelių pastangų sekti jūsų buvimo vietą. Gali būti, kad tikslas yra padaryti jūsų gyvenimą patogesnį. Galų gale, gali būti labai patogu įlipti į automobilį, kai ryte pusiau miegate, o telefonas atsimena nuorodas į tą atokią sporto salę, kurioje šiomis dienomis lankėtės.Tačiau šis patogumas kainuoja. Jūsų privatumas gali būti lengvai pažeistas, jei kas nors gautų jūsų duomenis, kurie iš esmės sudarytų visų jūsų vietovių planą.

Gera žinia ta, kad galbūt nesąmoningai leidžiate savo iPhone naudoti nustatymą, kurį galite išjungti, kad apsaugotumėte savo privatumą. Saugos ekspertai teigia, kad turite kuo greičiau išjungti šį vietos nustatymą „iPhone“, kad apsaugotumėte savo duomenis.

Išjungti svarbias vietas

Ar kada nors praleidote dieną klajodami mieste, kurio nesate per daug pažįstamas, kad tik pažvelgtumėte žemyn ir pamatytumėte, kad jūsų iPhone yra daug pasiūlymų, kur galite pavalgyti, apsipirkti ir pasipildyti automobilis tame pačiame rajone? Jei taip, yra didelė tikimybė, kad jūsų telefone įjungtas nustatymas pavadinimu Svarbios vietos. Be to, daugelis technologijų saugumo ekspertų teigia, kad tai vienintelė invazinė nuostata, kuri kelia abejonių ir neverta kelti rūpesčių dėl privatumo, kai jis buvo įjungtas.Svarbios vietos stebi vietas, kuriose lankotės, ir jūsų įpročius, kai ten esate. Ar dažnai lankotės kavinėse? Na, tada nebus šoko, kad jūsų telefonas paskambins į kavines kitose srityse. Mėgstate muziejus? Spėk? Jūsų telefone bus paruoštas jų sąrašas, kai važiuosite per bet kurį atsitiktinį miestą.

Svarbios vietovės gali jaustis kaip šnipas, kurio nesamdėte, kuris nuolat stebi kiekvieną vietą, kurioje keliaujate, ir viską, ką darote.

Shutterstock

Kaip ištrinti reikšmingas vietas

Svarbios vietos yra šiek tiek paslėptos nustatymuose, bet galite ją išjungti, kad telefonas nustotų stebėti kiekvieną jūsų judesį. Norėdami tai padaryti, eikite į Nustatymai> Privatumas> Vietos paslaugos> Sistemos paslaugos, tada bakstelėkite Svarbios vietos. Bakstelėkite Išvalyti istoriją. Taip bus išvalyta visa turima informacija apie jūsų ankstesnę buvimo vietą.Norėdami užtikrinti, kad nuo dienos jis nebesektų jūsų, būtinai išjunkite nustatymą.

Kategorija: