Ši istorija iš pradžių buvo paskelbta 22-05-19

Hoda Kotb ką tik prisipažino, kad yra „atvira“ vėl susirasti meilę po to, kai ji ir 64 metų Joelis Schiffmanas nutraukė sužadėtuves po aštuonerių metų kartu. 58 metų „Today“ bendraautorė šią naujieną paskelbė dar šių metų sausį, kai erelio akių gerbėjai pastebėjo, kad ji nebenešioja sužadėtuvių žiedo, kurį nešiojo nuo tada, kai pora susižadėjo 2023 m. lapkritį.

Kotb atvirai prisipažino apie savo dabartinį santykių statusą, švęsdama 70-ąsias NBC News šiandienos metines, sakydama People: „Iš tikrųjų negalvojau, su kuo save pamatysiu, bet turiu pasakyti. kažkas. Mano sesuo kažkada net pasakė ir manęs paklausė: „Ar bijai būti viena?“ O aš jai atsakiau: „Aš nebūsiu viena.“ Ir aš nežinau, kodėl taip pasakiau. aišku, bet iš tikrųjų žinojau, kad mano širdis atvira. Turiu atvirą širdį.“

Splash News

"Nr. visada bus jos prioritetas. Ne, aš manau, kad ypač kai turi vaikų, mėgsti (po išsiskyrimo), – sakė ji, kalbėdamas apie dukras Haley Joy (5 m.) ir Hope Catherine (3 m.), ir pridūrė, kad aš sutelkiu dėmesį į jas."

"Kotb taip pat atskleidė, kaip jautėsi dėl išsiskyrimo praėjus keturiems mėnesiams, ir atrodo, kad ji nesigaili. Mes visi pasirenkame, kas mums tinka, o aš jaučiuosi stipri ir jaučiuosi gerai dėl savo sprendimo. Aš tiesiog tarsi žygiuoju su gyvenimu, pridūrė ji. Mes visada mylėsime ir vertinsime Hodos sąžiningumą!"

Splash News

Ši istorija buvo atnaujinta 05/26/22 su toliau pateikta informacija:

"Ir atrodo, kad Hoda vis dar turi pusiau pilną požiūrį į gyvenimą po išsiskyrimo, nes ji dar kartą atvirai kalbėjo apie savo santykių statusą. Aš tikrai mėgaujuosi savo vaikais ir savo gyvenimu, antradienį, gegužės 17 d., Holivudo reporterio „Galingiausių žmonių“ žiniasklaidos vakarėlyje „Entertainment Tonight“ prisipažino Hoda ir pridūrė: branginu šį laiką."

"Dviejų vaikų mama taip pat paaiškino, kad neskuba vėl pradėti susitikinėti, ir pasakė, kad tik tipina. „Hoda&39;s Today“ bendradarbės taip pat norėjo apsaugoti savo kolegės ir draugo širdį, o Savannah Guthrie sakė: „Kiekvienas, kuris nori susitikinėti su Hoda, pirmiausia turi praeiti pro mus“, o Jenna Bush Hager pridūrė: „Tai laukinių merginų vasara, o mes vadovauja k altinimui! Aww! Kam reikalingas vyras, kai turi tokias geras merginas; ar mes teisūs?!"

Ši istorija buvo atnaujinta 08/18/22 su toliau pateikta informacija:

"Nepaisant to, kad anksčiau prisipažino, kad ji brangina vienišą gyvenimą, atrodo, kad Hoda dar labiau vertina šeimos gyvenimą. Tiek daug, kad ji vis dar galvoja apie šeimos pagausėjimą ir padovanoti Haley Joy ir Hope Catherine mažąjį broliuką ar seserį! Oho, mes to nesitikėjome!"

"Savo atvirame pokalbyje su „People“ Hoda sakė, kad neatmes galimybės vėl įsivaikinti, nes šeima jai labai svarbi! Ypač kai ji manė, kad to niekada neturės, kai jai sukako 50 metų ir ji jau buvo išgyvenusi skyrybas ir kovą su krūties vėžiu. Šeima man yra viskas, o turėti vieną iš savų yra tai, ko niekada nemaniau, kad turėsiu, prisipažino ji."

"Aš visada įsivaizdavau šeimą kaip savo mamą, tėtį, brolį, seserį. Taip įsivaizdavau iki 50 metų. Įsivaizduokite, kad kažkas sako: „Ei, atspėk ką? Jūs iš tikrųjų turėsite visai kitą šeimą.&39; Tai mane vis dar stebina! Mane džiugina žinojimas, kad turiu Haley ir Hope. Vakar jie užmigo ant manęs po išgyvenimo, aš jiems dainavau, o tą akimirką tiesiog galvojau sau: „Aš jaučiu šiuos dalykus“. Turime tai turėti kartu. Man atrodo, kad turiu šią žavią mažą šeimą, kuri man tinka."

"Hoda jau anksčiau kalbėjo apie trečiojo vaiko įvaikinimą, tačiau jos planai buvo atidėti dėl pandemijos ir išsiskyrimo su Joeliu. Tačiau ji atskleidė, kad apie tai vis dar galvoja! Galvojau apie mūsų šeimos pagausėjimą, o kai pagalvoju, akys tiesiog pakyla, galima išgirsti ją sakant vaizdo įraše, kuriame ji žaidžia su dukromis, kuria pasidalino „People“ . Aš atviras. Aš atviras. Jei jis turi ateiti pas mane, aš pasiruošęs. Jaučiu, kad turime erdvės, meilės ir visko, ko tau reikia, ir jei taip yra, tikiuosi ir meldžiuosi, kad taip atsitiks, o jei ne, aš visiškai suprantu, bet jaučiu, kad turime vietą, kuri būtų graži.Taigi, ar yra dar vienas vaikas? Tik Dievas žino, bet aš tikiuosi."

"Ir atrodo, kad ir Hoda, ir Joelis galės kartu auklėti potencialų trečiąjį vaiką taip pat sklandžiai, kaip ir savo dukras, nes Hoda interviu atskleidė, kad jiems tai nepasisekė. Ji pasakė: jam bus šeštadienis, o aš – sekmadienį. Keičiamės kiekvieną savaitę. Jis pasiims merginas ir padarys įdomių dalykų, o aš ramiai praleisiu laiką. Tai sveikas mišinys, ir vaikams tai patinka. Jis puikus tėtis. Nekantraujame pamatyti, kokia bus Hodos ateitis!"

Kategorija: