Nors daugelis šiuolaikinių „TikTok“ ar „YouTube“ makiažo vadovėlių dažnai gali būti painūs pradedantiesiems, radome du bendrus „Gen-Z“ patarimus, kuriuos galima naudoti ir atkartoti bet kokiu įgūdžių lygiu. Susisiekėme su įžymybe ir profesionalia makiažo meistre Natasha Moor, Natasha Moor Cosmetics įkūrėja, kuri pasiūlė praktikuoti šiuos du patarimus, kuriuos dažnai matysite Zoomer sukurtoje pamokoje: naudoti maskuoklį kaip paryškinimo priemonę ir sumaišyti su makiažo kempinėle. priešingai nei teptuku ar pirštais.Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie šiuos metodus ir kodėl bet kuris bet kokio amžiaus makiažo mylėtojas gali juos įtraukti į savo kasdienybę!

1 patarimas – naudokite maskavimo priemonę kaip paryškinimo priemonę (ir praleiskite pagrindą)

Nors galbūt buvote išmokyti maskuoklį naudoti tik tada, kai dengiate spuogus ar paakius, daugelis TikTokers ir BeautyTok guru gali naudoti šį įrankį kaip būdą paryškinti geriausias savo savybes kaip kontūravimo dalį. „Įprasta tepti per daug pagrindo, kai nori paslėpti raudonas dėmes ar dėmes, tačiau tai iš tikrųjų gali turėti priešingą poveikį“, – perspėja Moor. Pasak jos, jūsų tikslas yra „išryškinti geriausius savo bruožus, o ne uždengti visą veidą“. Ji pažymi, kad jei užtepsite per daug produkto, jis gali įsiskverbti į smulkias linijas ir raukšles ir netgi atrodyti kaip „kaukė“.

@mekaelafarris bando pakelti mano veidą naudodamas korektorių, ką daryti. pagalvok? concealerhack facelift makeup makeuptutorial viral contouring contourtutorial highlightinghack beautyhack makeuphack fakefacelift snatchedface howtoliftyoureyes liftedmakeup makeuptips tiklamsmakeup

„Man patinka naudoti drėkinamąjį skystą maskuoklį kaip pagrindą lengvesniam ir lygesniam užbaigimui“, – aiškina ji. Naudodami makiažo kempinę (apie tai plačiau papasakosime vėliau), Moor sako, kad galite „pradėti nuo šiek tiek ir sukurti savo padengimą, makiažo kempinėle prispausti maskavimo priemonę į odą“. Galiausiai ji pataria „išlaikyti natūralų ir lengvą jausmą“.

@eslayedit Visiškai dengiantis maskavimo kremas jūsų paakiams (su grožio maišytuvu) eslayedit concealer re altechniquesponges blendingsponge concealerhack ♬ originalus garsas - Chlöe

2- Naudokite grožio maišytuvą arba makiažo kempinę

Geresnis padengimas – sako Mooras – kai naudojate grožio maišytuvą arba makiažo kempinę (o ne šepetėlį ar pirštus), kad paslėptumėte trūkumus. Nors apie tai dažnai diskutuoja internetinio makiažo entuziastai (kadangi daugelis užaugo ir mėgsta naudoti šepetėlius ar pirštus), Mooras teigia, kad grožio maišytuvas yra kažkas, ką Gen-Z puikiai tinka, nes jis gali pakeisti jūsų bendrą išvaizdą į geresnę.

„Drėkinamąjį skystą maskuojamąją priemonę naudojant drėgną grožio kempinę kaip pagrindą yra modernus būdas sukurti lengvą, švelnų ir tolygų apdailą“, – sako ji. Ji siūlo vengti „prilimpančių maskuojamųjų priemonių, kurios gali per daug sausinti senstančią odą“. Norėdami pradėti, Moor sako: „Užtepkite savo ranką skystu maskuokliu arba lengvu pagrindu“. Tada „paimkite gaminį kempine“. Dabar „švelniai prispauskite gaminį į odą, bet nenuvalykite produkto ant odos“. Voila!

Kategorija: