kontūravimo menas išlieka galinga ir ilgalaikė makiažo technika, nes ji gali akimirksniu pakeisti jūsų veidą ir net nereikia lįsti po peiliu. Naudodami jūsų odos tipui tinkamas priemones ir meistriškus grožio maišytuvo tepalus, galite išmokti pabrėžti geriausias savo savybes, tokias kaip skruostikauliai, akys, žandikaulio linija ir, žinoma, nosis. bet kokio amžiaus.

Užsiregistravome pas įžymybę ir profesionalią makiažo meistrę Natasha Moor, Natasha Moor Cosmetics įkūrėją, kuri davė 6 naudingus patarimus, kaip kontūruoti veido centre esančią bruožą.Nors galite rasti tam tikrų metodų, tinkančių jums ir jūsų veido odai individualiai eksperimentuodami su makiažu, Mooras paaiškina, kad šie veiksmai gali suteikti jums paramos ir patarimų, kaip grįžti (nesvarbu, ar esate naujokas. dalykas ar dažnas nosies kontūravimo guru!)

Laikykitės aukščiau pateiktų Moor patarimų (nosies kontūravimas prasideda 05:40) ir toliau rasite jos išsamų patarimą:

1. Nubrėžkite savo kontūravimo tikslus

Pirmiausia, Moor sako, kad net prieš tepant bet kokį produktą ant veido, labai svarbu žinoti, kodėl formuojate kontūrus ir kokius idealius galutinius rezultatus įsivaizduojate savo nosies išvaizdai. „Man patinka kontūruoti, kad suteiktų lieknesnio veido iliuziją, apibrėžtų skruostikaulius, žandikaulių liniją, suploninčiau nosį ir, svarbiausia, suteiktų daugiau pasitikėjimo“, – sako Moor. Naudodama savo linijos „Take Control Contour Stick“, Moor sako, kad ji gali „sklandžiai nupiešti ir sukurti ryškesnius veido bruožus“.„Technika, kurią naudoja tiek daug įžymybių ir makiažo meistrų, (kontūravimas yra) puiki raudonojo kilimo paslaptis kuriant iliuziją ir formuojant veidą.“

Prieš darydamas bet kokį makiažą, Moor pabrėžia, kad svarbu rasti tinkamą jūsų odos tipui skirtą gruntą, paruošti odą kontūravimo procesui ir suteikti sau švarų šiferį. Po to ji sako, kad ruošdamiesi suplakti ir paryškinti nosį nepamirškite šių patarimų: „Pirmiausia atkreipkite dėmesį į tamsiausią veido spalvą. Tada jis seka liniją / kampą“, - sako ji. Ji priduria, kad kampai į viršų suteikia „pakylėtą, jaunatvišką išvaizdą“, o galiausiai, kontūruojant tamsesne spalva, bruožai atrodo mažesni. Kontūravimo etapų pabaigoje (mes juos visus paaiškinsime!) Mooras sako, kad paryškinus „šviesesnėmis spalvomis“, bruožai atrodo „didesni ir atkreipia jūsų dėmesį“.

2. Padenkite nosį pudros pagrindu

Po nosies gruntavimo ir bendros išvaizdos vizijos, Mooras sako, kad pasirūpinkite darbui pagrindu – pudra, atitinkančia jūsų nosies odos toną.„Užtepkite nosies pudrą tokio atspalvio, kuris atitinka jūsų odos atspalvį, kad sukurtumėte vienos spalvos paviršių“, – sako ji.

3. Užtepkite kreminę Contour Stick ir sumaišykite su grožio kempine

Puldrai nustatant toną likusiems būsimiems įrankiams, Moor sako, kad kitą kartą paimkite kreminę kontūro lazdelę (ji naudoja etiketę „Take Control Contour Stick“) ir uždėkite šiek tiek produkto ant lygesnio krašto. grožio maišytuvo ar makiažo kempinės (ji renkasi savo mikropluošto „Warrior Beauty Sponge“). „Tada užtepkite Natasha Moor Take Control Contour Stick ant plokščio kvadratinio daugiasluoksnio veganiškos mikropluošto Natasha Moor Warrior grožio kempinės krašto“, – pataria ji.

4. Įspauskite kempinę (su gaminiu) į nosies tiltelį

Dabar, kai jūsų grožio maišytuvas yra paruoštas naudoti su kontūruojančiu kremu, Moor sako, kad įspauskite įrankį į nosies tiltelį ir pasirenka šešėlinį efektą. „Norėdami išk alti ir suploninti nosį, įspauskite Warrior Beauty Sponge kraštelį į nosies tiltelį, kad susidarytumėte švelnų šešėlį, sujungdami liniją su antakiu“, – priduria ji.

Mooras tada sako pakartoti tai priešingoje pusėje. Jos patarimas yra toks: „kuo platesnė tarpas tarp linijų, tuo platesnė atrodys jūsų nosis“. Ir atvirkščiai, „kuo mažiau tarpo tarp linijų“, tuo plonesnė atrodys jūsų nosis, pabrėžia ji. Jūs netgi galite nubrėžti kontūro spalvą ant akių vokų, ji nurodo, kad „suderintas vaizdas“ yra neprivalomas veiksmas.

Shutterstock

5. Naudokite korektorių, kad sukurtumėte liniją nosies centre

"Sukūręs šešėlinį mišinį per nosį, Moor sako, kad naudojant maskuojamąjį kremą, kad paryškintumėte centrą, bendras vaizdas atrodys plonesnis, ryškesnis ir drąsesnis. Kadangi Moor naudoja „Natasha Moor Liquid Magic“ – tai, jos nuomone, universalus maskuoklis, kuris veikia kaip matinis paryškintuvas, ji sako, kad dabar nubrėžkite tiesią liniją per nosies centrą. Su savo makiažo kempinėle arba grožio maišytuvu Moore siūlo įspausti produktą į odą, kad nosis atrodytų gražiai ir aštriai."

6. Ant kiekvienos šnervės užtepkite nedidelę maskuojamojo kremo liniją

"Paskutinis nosies kontūravimo veiksmas – užtepti maskuojamąją priemonę virš šnervių ir dar kartą sumaišyti, kad nosies bruožas dar labiau suplonėtų, pasak Moor. Galiausiai užtepkite nedidelę maskavimo priemonę tiesiai virš kiekvienos šnervės ir sumaišykite, sako ji. Ji daro išvadą, kad svarbiausias patarimas, kurį reikia atsiminti atliekant šį veiksmą, yra tas, kad kuo arčiau nosies šonuose suspausti linijas, tuo plonesnė nosis atrodys apskritai. Kuo daugiau žinosite!"

Kategorija: