Iki šiol žinome, kad akių pieštukas su sparneliais nėra tik grožio mada, kuri atėjo ir praeis – tai bona fide klasika, kuri pasiliks. Nesvarbu, ar jums labiau patinka ryškus sparnelis iš juodo įkloto, švelnesnio, labiau prislopintos rudos spalvos ant viršutinio voko, ar spalvingų ir žaismingų purpurinių ar žalių sparnelių, makiažo triukas veikia stebuklingai, nes atveria akis ir daro jas plačiau. ir labiau pabudęs, o tai suteikia retro prašmatnumo užuominą. Nors sparnuotas akių pieštukas gali būti skirtas visiems, dar ne visi tai suprato. Nes, pripažinkime: net jei turite tvirtą ranką, tai yra vienas sunkiausių makiažo išvaizdų.Vienas nedidelis delno ir įkloto judesys gali pakilti kažkur virš antakių.

Jums reikia kelių gerų patarimų iš grožio ekspertų, kurie ištobulino sparnuotų akių pieštukų išvaizdą. Tai yra keturi gyvenimą keičiantys sparnuoti akių pieštukai, kuriuos nedelsdami bandome.

Įsitikinkite, kad esate teisingoje pozicijoje

Jūsų įrankiai yra svarbūs kuriant bet kokį makiažą. Ir nors dažnai galvojame apie patį makiažą ar tikrai puikų šepetėlių rinkinį, nepamirškite veidrodžio svarbos ir to, kaip jį išdėstote, kad pasisektumėte darydami akių makiažą. „Norint sukurti tobulos formos sparnuotą akių pieštuką, reikia tinkamo veidrodžio“, – sako Saffronas Hughesas, FalseEyelashes.co.uk MUA. „Idealu yra rankinis veidrodis arba ant stalo esantis veidrodis, kuriame virš jo galite pasistatyti save. Tada norite laikyti jį po akimi, kad (piešdami įdėklą) blakstienos būtų nukreiptos žemyn.Norėdami sutvirtinti savo ranką, turėtumėte padėti alkūnę ant stalo ir įtempti kojų pirštus."

Pirmiausia užtepkite dirbtines blakstienas

Tai gali atrodyti kaip priešinga tam, ką turėtumėte daryti, tačiau Hughes rekomenduoja iš tikrųjų užsitepti dirbtines blakstienas prieš pradedant kurti sparnuotą akių pieštuką. „Jei planuojate nešioti dirbtines blakstienas, tai yra puikus akių pailginimo būdas“, - sako Hughesas. „Pradėkite nubrėždami tiesią liniją aukštyn ir iš akies krašto. Tada priklijuokite dirbtines blakstienas ir uždėkite jos galą, o ne blakstienų liniją, kaip įprastai. Tai palieka tobulą erdvės trikampį, kurį galite užpildyti akių pieštuku.“

Naudokite akių kontūro antspaudą

Žiūrėk, nėra gėda sakyti, kad bandai pieštis ant savo sparno, praėjo mėnesiai ar metai, bet vis dar negalite savęs tobulinti, ir jums tikrai gali prireikti šiek tiek pašalinės pagalbos. Štai čia atsiranda genialūs akių pieštukų antspaudai, sako Sarah Roberts, grožio ekspertė, makiažo meistrė ir ABeautyEdit įkūrėja.

„Kalbant apie antspaudinį akių pieštuką, reikia atsiminti keletą dalykų“, – sako Robertsas. „Visų pirma, šio tipo akių pieštukai yra sukurti tam, kad būtų tikslesnis užtepimas, nei galima pasiekti naudojant tradicinį akių pieštuką teptuku. Tai pasakius, svarbu įsitikinti, kad tepdami produktą ant dangčio naudojate lengva ranka. Antspaudas padeda sukurti tobulą sparnuotą formą be jokių kitų įrankių. Tai leidžia greitai ir lengvai užtepti, be to, galite geriau kontroliuoti galutinį vaizdą, ypač tiems, kurių rankos dreba arba kuriems sunku tolygiai užtepti akių pieštuką.“

Panašu, kad antspaudinis akių pieštukas tinka daugeliui žmonių, išskyrus tuos, kurių akys yra uždengtos, nes, pasak Robertso, jis nepritaikys prie šios akių formos. Ji rekomenduoja akių kontūro pieštukus su gobtuvu, nes juos galima ištepti ir sumaišyti, kad vaizdas būtų švelnus, natūralus (kreminiai ir geliniai akių pieštukai taip pat yra geras pasirinkimas).

„Kai reikia naudoti antspaudinį akių pieštuką, stenkitės uždėti antspaudą prie išorinio akies kampo ir pasukite jį taip, kaip norite“, – sako Robertsas. „Per daug nespausdami prispauskite antspaudą ant odos ir atsargiai gyvuokite, kad atskleistumėte nepriekaištingą sparną. Tada likusią viršutinę blakstieną išklokite atitinkama spalva, kad įgautumėte norimą išvaizdą.“

Paruoškite akių vokus

Nedažytumėte sienos prieš tai jos nenugruntuodami. Tos pačios taisyklės galioja jūsų akių vokams, kai bandote sukurti ilgalaikį makiažą.

„Prieš tepdami sparnuotą akių pieštuką, įsitikinkite, kad jūsų odos paviršius yra sausas; kitu atveju įdėklas nukraujuoja“, – sako grožio ekspertė Katya Bychkova. „Norėdami tai pasiekti, galite nuvalyti vietą servetėle ir sutepti biria pudra arba naudoti akių šešėlių gruntą. Mano mėgstamiausia fiksuojanti pudra aplink akis yra Laura Mercier's Secret Brightening Powder For Under Eyes. Ji yra subtilesnė už jų kultinę mėgstamą birią pudrą ir skirta naudoti jautriai aplink akis.”

Kitas patarimas, kurį rekomenduoja Bychkova, yra prieš įeinant ir užtepti sunkesnį akių pieštuką, kurį sunku pataisyti ar pašalinti. „Mano tobulo sparnuoto akių pieštuko paslaptis yra juodo juodmedžio spalvos Laura Mercier Tightline Cake Eyeliner“, – sako Bychkova. „Užtepu plokščiu kampu šepetėliu, užbaigiu skystu akių pieštuku. Lengviau ištaisyti klaidas naudojant pudrinį produktą, o ne vandeniui atsparų skystą akių pieštuką.“

Kitą kartą, kai jūsų akių pieštukas su sparnuotuoju pieštuku jus nuliūdins be galo, sustokite ir prisiminkite: jums padės puikus įsilaužimas.

Kategorija: