Ši istorija buvo atnaujinta, nes ji iš pradžių buvo paskelbta 2019-08-09

Kai bandote padaryti plokštesnius, stipresnius pilvo raumenis, milijonas sėdėjimo pratimų nėra geriausias pasirinkimas. Pilvo raumenys, kaip sakoma populiariame posakyje, gaminami virtuvėje. Ir nors pastovios ir nuoseklios kardio ir jėgos treniruotės padės greičiau atsiskleisti raumenims ir suplokštinti pilvą nei be mankštos, labai svarbu laikytis sveikos mitybos su daugybe priešuždegiminių maisto produktų ir b altymų.

Ir gėrimai gali jus pasiekti dar greičiau, jei tik pasirinksite tinkamus gėrimus. Norėdami atrasti geriausią riebalus deginantį gėrimą, kalbėjomės su sveikatos ekspertais dr.Carrie Lam, MD, FAAMFM, ABAARM ir daktaras Joshas Axas iš senovės mitybos. Jie rekomenduoja vieną priešuždegiminę arbatą, kad pilvo riebalai netektų greičiau nei atsisėdus: žalioji arbata.

Shutterstock

Žalioji arbata

Galite paragauti įvairių arbatų; visi gali pasigirti savo privalumais, pavyzdžiui, antioksidantais. Tačiau, jei norite leistis į priekį, sveikatos ekspertai sako, kad turėtumėte pasikliauti žaliąja arbata, kuri yra viena iš vienintelių arbatų, kurios mokslas patvirtina teiginį, kad ji gali padėti numesti svorio ir deginti riebalus.

"Pagaminta iš garuose virtų arbatos lapų, žalioji arbata yra polifenolių ir antioksidantų, kurie teikia didžiulę naudą sveikatai, rezervuaras, aiškina dr. Lam ir pažymi, kad ji gali sumažinti vėžio, neurologinių sutrikimų, suriebėjusių kepenų ligų ir širdies riziką. puolimas. Be to, žaliosios arbatos gėrimas skatina svorio mažėjimą, nes skatina medžiagų apykaitą, kovoja su uždegimais ir palaiko burnos sveikatą, sako ji."

"Dr. Axe sutinka ir pažymi, kad žalioji arbata yra sveikas jūsų mitybos papildymas, nes jos vartojimas šimtmečius buvo laikomas natūraliu medžiagų apykaitos stimuliatoriumi dėl specialių antioksidacinių junginių.Be šio gėrimo antioksidantų, jis teigia, kad jis taip pat yra natūralus riebalus deginantis gėrimas, iš dalies dėl kofeino. Gurkšnodami puodelį matcha žaliosios arbatos ne tik raminate, bet ir reguliariai gerdami, galite sumažinti kūno riebalus ir cholesterolio kiekį."

Tai iš dalies dėl to, kad žaliojoje arbatoje yra daug katechino, vadinamo EGCG. Šis natūralus antioksidantas apsaugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų žalos, kuri gali jas sunaikinti. Tačiau tai taip pat vaidina svarbų vaidmenį skatinant medžiagų apykaitą ir deginant riebalus.

Shutterstock

Arbatos, kuriose gausu katechinų, mažina kūno riebalų kiekį. Viename tyrime, atliktame Japonijoje, buvo nustatyta, kad kasdien vartojant arbatą, kurioje yra 690 mg katechinų 12 savaičių, sumažėjo kūno riebalų.

Bet čia yra kažkas. Viename puodelyje žaliosios arbatos yra nuo 50 iki 100 mg katechinų, o tai reiškia, kad norint pakartoti tą patį poveikį, reikės išgerti kelis puodelius.

Taigi, net minimalus žaliosios arbatos kiekis gali padėti pagreitinti medžiagų apykaitą ir palengvinti svorio metimą. Žaliojoje arbatoje kartu su katechinais yra kofeino ir sukuria termogeninį poveikį, kuris įkaitina jūsų kūną ir skatina greičiau deginti kalorijas.

Esmė: neturėtumėte pasikliauti žaliąja arbata, kad pilvas būtų plokščias. Tačiau kaip sveiką priemonę galima palyginti nedaug gėrimų.

Kategorija: