Madonna sustojo į „The Tonight Show“ su Jimmy Fallonu, norėdama reklamuoti savo naujausią kompiliacinį įrašą „Be galo užtenka meilės: 50 Number Ones“ ir sukėlė gerbėjų diskusijas internete apie viską, nuo jos gandų sklindančių plastinių operacijų ir blizgančių grotelių iki meilės Kendrickui Lamarui. . Nors manome, kad „Vogue“ hitų kūrėja, 63 m., atrodė švytinti su subtiliais skaistalais, nuogais lūpų dažais, savo išskirtiniu ryškiu akių kontūro pieštuku ir ilgomis šviesiaplaukėmis, kai kurie „Twitter“ naudotojai greitai atspėjo, kad ji turi užpildų.

„Ar Madonna gali sustoti su užpildais“, parašė vienas gerbėjas kartu su „Atostogų“ piktogramos vaizdo įrašu vėlyvą vakarą, kai kažkas pavadino jos aprangą (juodas marškinėliai, mėlynos sportinės kelnės, nėrinių pirštinės iki alkūnių). ir papuošalų grandinėmis), kad būtų „baisu“. Kitas atkreipė dėmesį, kad jos kepsninės atrodė „keistai“, o kiti gerbėjai gyrė dainininkės išvaizdą, laikydami ją „drąsia“, „nerimta“ ir „mada į priekį, kaip ji visada“.

Popmuzikos superžvaigždė juokaudama padovanojo Fallonui „butch“ rankinę per pasirodymą, taip pat pažymėjo, kad Kendrickas Lamaras yra tas atlikėjas, su kuriuo ji nori dirbti toliau, liaupsindama jo naujausią įrašą „Mr. Morale & the Big“. Žingsniai. Madonna taip pat žaidė „neklaužadą“ su Fallonu, kuriame jiedu linksmai turėjo sugalvoti „netinkamą“ žodį kiekvienai abėcėlės raidei.

Instagram paskyroje oficialioje „Tonight Show“ paskyroje dalijamasi Madonnos klipais laidoje, įskaitant vaizdo įrašus, kuriuose ji atlieka tiesioginį „Muzikos“ perteikimą su Fallonu ir „The Roots“, taip pat dar vieną jos vaizdo įrašą, kuriame ji diskutuoja apie savo pirmą kartą MTV. Apdovanojimų spektaklis „Like A Virgin."Komentarai apie šiuos įrašus vis dar buvo labai prieštaringi ir suteikė du skirtingus požiūrius.

Vienas vartotojas pakomentavo: „1980-ųjų Madoną mylėjome. Deja, jai nepatinka senėjimas, nepatogu į tai žiūrėti“, – atsakė kitai, kuri užsiminė, kad ji neseniai naudojo užpildus, o kažkas parašė, kad ji vis dar yra ICON. Nesvarbu, ar Madonna neseniai buvo operuota, ar ne, negalima paneigti, kad jos muzikinis ir mados palikimas yra „ikoninis“ ir kad ji „visada bus savaip graži“, kaip rašė kitas.

Kategorija: