Šios istorijos autorė ir „VivreSKIN Laboratories“ įkūrėja Mina-Jacqueline Au.

Sausa oda yra labai dažna visiems ir gali būti ilgas, begalinis to priežasčių sąrašas. Sausą odą gali sukelti bet koks senėjimas, netinkamų ingredientų naudojimas kasdieniuose odos priežiūros produktuose, pagrindinė odos liga ir net prausimasis kietame vandenyje.

Drėkinamieji serumo ingredientai sausai, senstančiai odai

Retinolis

Retinolis yra tai, kad viskas išgydoma, ir kiekvienas, turintis bet kokios odos būklės, bet kokio amžiaus, gali iš jo gauti daug naudos. Tačiau būkite atsargūs: kol pradedančiųjų naudotojų oda pripratinama prie retinolio, oda gali dar labiau išsausėti, kol nepagerės. Tie, kurie tik pradeda vartoti retinolį, gali patirti labai sausą odą kaip šalutinį poveikį. Šis šalutinis poveikis nėra nuolatinis. Retinolis skirtas ne tik senėjimui. Tinkamai naudojant ir tinkamomis dozėmis jis gali padėti susidoroti su daugybe odos problemų.

Apskritai, retinolis nuolat padės skatinti kolageno gamybą, naujas odos kraujagysles ir pagerins odos priežiūros priemonių įsisavinimą. Retinolis yra vienas iš retų ingredientų, kuris jums gali būti naudingas, net jei jį naudojote pastaruosius 20 metų. Tik retinolio nauda nesukuriama tolerancijos.

Shutterstock

Niacinamidas

Niacinamidas tiesiogiai atkuria ir palaiko apsauginį odos barjerą.Po 29 metų prasideda mūsų odos senėjimas ir senėjimo proceso metu kartu su aplinkos veiksniais pradės irti odos barjeras. Kai barjeras bus pažeistas, oda bus jautresnė pažeidimams ir transepiderminiam vandens praradimui, dėl kurio oda išsausės. Raktas kovojant su senėjimu yra užkirsti kelią transepiderminiam vandens praradimui.

Hialurono rūgštis

Hialurono rūgštis (HA) yra drėgmę išlaikanti medžiaga, o tai reiškia, kad ji veikia kaip vandens rišiklis. Tiesą sakant, HA gali išlaikyti net 1000 kartų didesnį vandens svorį odoje, sukurdamas jaunatvišką ir lyginamąjį efektą. Tačiau svarbu žinoti, kad hialurono rūgšties negalima pridėti nenaudojant retinolio. Priežastis ta, kad 95 % parduodamos HA (ypač nemedicininės klasės HA) nėra pagamintos naudojant jokius mokslo, technologijų ar biologiškai skaidomus preparatus, kur HA molekulės yra pakankamai mažos, kad patektų į gilesnius odos sluoksnius. tai keičia odos dinamiką.

Iš esmės tie HA produktai yra labai laikini ir nepakeis odos sveikatos.Tačiau šiuo metu yra keletas medicininio lygio HA produktų, kuriuose šie prekės ženklai turi patentuotą technologiją ir formules. Jie ne tik gali nedelsiant sukurti odos glotnumą, bet ir reguliuoti bei stimuliuoti odos vidų ląstelių lygiu.

Shutterstock

Patarimai naudojant serumą sausai, senstančiai odai

Naudodami HA įsitikinkite, kad oda yra drėgna.

HA funkcija surišti vandenį, bet paprastai vandens molekulės nesėdi ant mūsų veido. Taigi, kas atsitiks? Jis pradeda traukti vandens molekules iš odos vidaus, kad surištų. Tačiau kalbant apie vandenį odoje, būtent tai ir yra tikrasis drėkinimas ir putlinimas. Norėdami ištraukti vandenį iš odos, sukuriame naują transepiderminio vandens praradimo problemą. Svarbiausia yra išlaikyti vandenį. Taigi prieš tepdami HA būtinai sudrėkinkite veidą.

Suteikite pirmenybę medicininio lygio odos priežiūros produktams.

Kai reikia apsipirkti savo grožio reikmėms, visada geriausia pirkti medicininės klasės odos priežiūros produktus, nes jie yra pagrįsti mokslu ir įrodymais. Šios srities ekspertai žino, kad dozės ir veikliosios medžiagos iš tikrųjų yra produktuose, nes tai patvirtina nuolatiniai laboratoriniai tyrimai.

Toliau pateikiamos kelios odos priežiūros produktų rekomendacijos, kurios yra medicininio lygio ir turi aukščiau paminėtas veikliąsias medžiagas:

•Retinolis: Alastino atsinaujinimas Retinolis – Šis retinolis buvo įrodytas reguliuojamais tyrimais, kad jis iš tikrųjų metabolizuojamas kaip retinolis-A. Tai daug švelnesnė, nedirginanti Retinol-A versija, tačiau ji vis dar kupina visų Retinol-A privalumų.

•SkinBetter AlphaRet naktinis kremas – Retinolio naudojimas iš pradžių gali būti šiek tiek varginantis, nes oda išsausėja ir pleiskanoja. Kai pacientai turi jautrią odą, visada rekomenduoju SkinBetter, nes šis retinolis visiškai nedirgina.

•Niacinamidas: SkinBetter AlphaRet naktinis kremas – Tai ne tik retinolis, bet ir niacinamidas. Jūs negalite prašyti geresnių ingredientų viename gaminyje!

•VivreSKIN Laboratories Nettoyant au Jasmin - Nenuvertinkite veido prausiklio galios. Tai būtinas produktas ruošiant odą gydymui pagal jūsų kasdienį režimą. Šiame yra veiksmingų veikliųjų medžiagų sąrašas, vienas iš jų yra niacinmidas.

•Hialurono rūgštis: VivreSKIN Laboratories Drench Serum – Šis produktas yra paremtas nesibaigiančiais klinikiniais tyrimais, rodančiais, kad jis išlygina odą, kai liečiasi su ilgos grandinės hialurono rūgšties molekulėmis. Kartu teigiama, kad ji apsaugo ir stimuliuoja odos vidų su mažos grandinės hialurono rūgštimi.

Kategorija: