Įžymybių patvirtinta liemenėlė, kaip populiariausia tendencija, niekur nedings, ypač dėl to, kad neabejotinas stilius Dua Lipa yra vienas didžiausių šios tendencijos gerbėjų! (Ir dėl geros priežasties – ji visada atrodo neįtikėtinai, demonstruodama savo super atspalvius ir išpuoselėtus pilvo raumenis su vos išsivysčiusiomis viršūnėmis, tad kodėl ji turėtų sustoti, kai žino, kad žudo?!)

Trijų vaizdų karuselėje, kurią 26 metų „Naujų taisyklių“ dainininkė savo „Instagram“ paskelbė liepos 31 d., ji gali būti matoma siūbuojančią nuostabiu 90-ųjų įkvėptu žalios ir rudos spalvos gėlių raštu. „Chopova Lowena“ liemenėlė, derinama su tokio paties modelio, taip pat to paties prekės ženklo, plaukiojančiu satininiu midi sijonu.Esame apsėsti šio retro, seksualaus išvaizdos! (Manome, kad Chopova Lowena galėtų būti viena iš naujų dainininkės numylėtinių, nes ji dar birželio mėnesį pasipuošė b alta palaidine ir languotu sijonu iš Londono leidyklos 2023 m. pavasario kolekcijos ir atrodė taip pat žandikauliai!)

„Levituojanti“ hitų kūrėja dėvėjo savo brunetus plaukus natūraliais pūkiniais plaukais, o makiažas buvo minimalus, tačiau spindi! Jos derinys liemenėlės viršaus ir sijono kombinezonas buvo aptemptas ir tapo šiek tiek patogesnis ir patogesnis, nes ji baigė juodą „Balenciaga Le Cagole“ krepšį, dėvėtą ant krūtinės, ir keletą juodų sportbačių iš pačios bendradarbiavimo su Puma. Ir mes visiškai tikime, kad ji taip pat lengvai galėtų tai sūpuoti su dangų rėžiančiais stiletais ir pakeisti išvaizdą iš dienos į naktį!

Grammy apdovanojimus pelniusi dainininkė įrašo antraštę pavadino „man @gjinlipa“, nurodydama jaunesnįjį brolį Gjin Lipą, o po jo – grybo jaustuką. Ir tiek daug gerbėjų paspaudė tą mygtuką „patinka“ ir mesdavo nemokamus jaustukus bei komentarus! „Sooo hot bae“, – rašė vienas gerbėjas, o po to – trys dvigubos širdies jaustukai.„Mano karaliene“, - piktinosi kitas. „Per Gorgas“, – šyptelėjo kitas gerbėjas. „Deivė“, – pridūrė kitas, o po jo – tinkamas žalios širdies jaustukas.

Kategorija: