Kalbant apie sveikus pusryčius, nedaugelis patiekalų turi tokį skonį, universalumą ir juosmenį liekninančią naudą, kaip sotus dubenėlis avižinių dribsnių. Nesvarbu, ar mėgstate avižinius dribsnius šiltus, ar mieliau plakate savo mėgstamą naktinės avižų košės receptą, kurį galite valgyti tiesiai iš šaldytuvo ryte, ingredientų galimybės yra praktiškai neribotos. Vienas geriausių dalykų, susijusių su avižiniais dribsniais, yra tai, kad į mišinį galite dėti visko, ko tik norite – tai reiškia, kad yra tiek daug galimybių įtraukti medžiagų apykaitą skatinančių maistingų ingredientų.

Norėdami atrasti vieną iš absoliučiai geriausių avižinių dribsnių priedų, kuriuos galite vartoti kiekvieną dieną, kad pagerintumėte medžiagų apykaitą ir numestumėte svorį, kalbėjomės su sveikatos ekspertais Melissa Mitri, registruota dietologe, Jay Cowin, NNCP, RNT, RNC, CHN, CSNA, registruota mitybos specialistė ir ASYSTEM formulių direktorė, ir dr. Virginia Blackwell, MD, mitybos ir sveikatos ekspertė Eve Mag. Jie visi piktinosi chia sėklų pranašumais!

Shutterstock

Chia sėklos

"Avižiniuose dribsniuose jau gausu ląstelienos ir b altymų, tačiau į mišinį įdėjus chia sėklų, ji tikrai gali pagerinti tekstūrą ir sveikatą, ypač jei norite pagreitinti medžiagų apykaitą ir deginti riebalus greičiau nei bet kada anksčiau. . Įrodyta, kad skaidulos palaiko sveiką medžiagų apykaitą ir padeda numesti svorio, o chia sėklų įdėjimas yra labai paprastas būdas pasisavinti daugiau skaidulų, pabrėžia Mitri. Dėl visų jose esančių skaidulų (be kitų maistinių medžiagų, tokių kaip b altymai, sveiki angliavandeniai ir riebalai), chia sėklos veikia kaip natūralus svorio metimas, nes gali ilgiau išlaikyti pasitenkinimą."

"Hunnesas tai patvirtina, pažymėdamas, kad šiose sėklose yra itin daug b altymų ir skaidulų, jos vandenyje išlaiko 10 kartų daugiau svorio, todėl yra labai patenkintos, todėl avižiniai dribsniai šiek tiek geriau prilimpa prie šonkaulių. "

Tai taip pat nesibaigia. Šiose gyvenimą keičiančiose sėklose ne tik gausu skaidulų, kurios ilgiau išliks sotesnės, bet ir turi priešuždegiminių savybių, kurios gali padėti jūsų kūnui išlikti laimingam ir sveikam.

Kategorija: