Chriso Pratto reakcija į kritiką dėl vaidmens naujojoje „Amazon Prime“ laidoje yra gana netikėta. Nors dauguma aktorių būtų nuliūdę dėl neigiamų atsiliepimų ir galbūt stengtųsi per daug neatkreipti į juos dėmesio, 43 metų „Galaktikos sergėtojų“ žvaigždė pasuko visiškai priešinga kryptimi, pasidalydama jais su pasauliu ir trolindama laidos „pažadino kritikus“ tuo pačiu metu!

Aptariami blogi atsiliepimai buvo apie naują Pratto „Amazon Prime“ laidą „The Terminal List“, sukurtą pagal Jacko Carro romaną. Anot „Empire Online“, Prattas atlieka „SEAL komandos vadovo Jameso Reece'o vaidmenį, kuris įsipainioja į keistą sąmokslą po to, kai jo komanda sunaikinama vykdant misiją nužudyti galingą teroristą.”

Mums tai skamba gana gerai, bet serialas gavo „supuvusio“ įvertinimą „Rotten Tomatoes“ – 94 % žiūrovų ir 40 % kritikų. Taip! Tačiau, nepaisant prasto įvertinimo, pasirodymas iš tikrųjų yra gana populiarus tarp žiūrovų, kuriuo Prattas negalėjo nepasidalinti socialinėje žiniasklaidoje! (Kalbėkite apie džiaugsmą; bet mes taip pat būtume labai pasipūtę, jei būtume vienoje v altyje!)

Instagram.com/prattprattpratt

"Keleivių aktorius savo Instagram Story pasidalino straipsniu pavadinimu: Naujasis Chriso Pratto karinio jūrų laivyno trileris „Terminalų sąrašas“ nepaiso pažadintų kritikų žiaurių atsiliepimų ir pakilo į reitingų diagramą su 1,6 milijardo minučių srautų, kurie, mūsų nuomone, Visa tai! Ir jei to nepakako, kad nutildytų priešininkus, aktorius žengė dar vieną žingsnį toliau, pasidalydamas daktaro Blogio nuotrauka iš Ostino Pauerso filmų, nurodydamas įspūdingas figūras! Vieną tašką šešios BILLLLLLION minutės, Prattas parašė dr.Blogis."

Paslaptingas trileris, kuriame taip pat vaidina Constance Wu, JD Pardo, Taylor Kitsch, Riley Keough, Arlo Mertz ir Jeanne Tripplehorn, buvo išleistas liepos 1 d. ir, remiantis oficialia serialo Instagram paskyra, buvo pirmasis TV serialas „Prime Video“ liepos ketvirtosios savaitgalį. Dabar tai įspūdinga!

"Anot The New York Post , FTB agentą Tony Layuną vaidinantis Pardo apie savo laiką laidoje turėjo pasakyti tik gerus žodžius: tai puiki Jacko Carro istorija, puiki knygų serija ir tiesiog visų žvaigždžių aktoriai. Chrisas, Constance Wu, Tayloras Kitschas tai tiesiog tęsiasi. Labai norėjau būti to dalimi, nes dirbti su tokiu talentu įkvepia. Mums buvo labai smagu tame rinkinyje."

Kategorija: