Chrissy Metz neabejotinai nuėjo ilgą kelią savo svorio metimo keliu ir ji yra įkvėpimo š altinis visiems.

Remiantis „He alth And He althier“ paskelbtu straipsniu, „This Is Us“ aktorė „per trumpą, mažiau nei 5 mėnesių laikotarpį, iš 226 kg svėrė iki 181 kg“. Išparduotuvė pridūrė: „Iš viso per tą laiką ji numetė apie 100 svarų. Oho!

Tačiau š altiniai teigia, kad ši transformacija nebuvo lengva. Urban Matter dalijasi: „Nuo pat vaikystės ji visada kovojo su savo svoriu.Išskirtiniame interviu „The Hollywood Reporter“ Metzas paminėjo: „Mano draugai galėjo valgyti, ką nori, bet aš žinojau, kad vaikystėje, jei valgysiu tam tikrus dalykus, visiškai priaugsiu svorio. Turėjau tikrai žinoti, ką valgau.“

Kai jai buvo 11 metų, Metz prisijungė prie Weight Watchers – „moksliškai įrodytos svorio metimo ir sveikatingumo programos su skaitmeniniais, asmeniniais ir virtualiais seminarais bei asmeniniais koučingo sprendimais“. Ji sakė Holivudo reporteriui: „Aš buvau jauniausias žmogus prakeiktame kambaryje, ir tai buvo nepatogu. Mano mama bandė tai išsiaiškinti, bet tai procesas.“

Dabar jums gali kilti klausimas: kas paskatino arba įkvėpė Metzo svorio metimo kelionę ir kaip jai tai pavyko per tokį trumpą laiką? Anot Urban Matter, „Po panikos priepuolio per savo gimtadienį Chrissy Metz pradėjo rimtai žiūrėti į gyvenimą ir ją. Ji laikėsi dietos, kurios metu suvalgydavo 2000 kalorijų (per dieną). Turėdama 2000 kalorijų per dieną, ji atsisakė nesveiko maisto ir pradėjo reguliariai vaikščioti po 20 minučių.”

„He alth And He althier“ taip pat praneša: „Ji tikėjo 4 dalykais, kurie jai buvo motyvacija atsikratyti 100 svarų: mylėti save yra svarbiau už viską, meditacija, neigiamas antsvorio poveikis ir jos praeitis.

Žiūrėkite toliau esantį vaizdo įrašą, kaip ji pasidalijo savo istorija interviu žurnalui „Today and People“ .

Kategorija: