Nr. gerai subalansuota mityba. Kadangi pusryčiai yra svarbiausias dienos valgis, sveikatos ir mitybos ekspertų paklausėme 3 būdų, kaip į juos pridėti daugiau b altymų ir kaip

sveikai numesti svorio. Skaitykite patarimus, pasiūlymus ir įžvalgas iš Jay Cowin, registruoto mitybos specialisto ir ASYSTEM formulių direktoriaus, ir Tristos Best, registruotos „Balance One Supplements“ dietologės.

Splash News

1. Gamindami omletus naudokite kiaušinių b altymus

"Nesvarbu, ar ruošiate omletą, ar tiesiog pusryčiams trokštate kiaušinienės, Cowin pažymi, kad kiaušinių b altymai yra greitas būdas į savo mitybą įtraukti daugiau b altymų. Jis pabrėžia, kad norint numesti svorio, b altymai reikalingi dėl kelių priežasčių. Jis sako, kad geriausias pusryčių maistas sveikam svorio metimui yra viskas, kas yra pripildyta b altymų arba maistinių medžiagų: valgydami b altymus treniruodamiesi jėgos treniruotės, galėsite išlaikyti raumenų masę, o tai reiškia, kad svoris, kurį numesite per šį laikotarpį, bus grynas kūnas. riebalai."

"Taigi, Cowin siūlo šią savaitę suvalgyti kiaušinio b altymo ir daržovių omletą, kad būtų galima numesti svorio. Kiaušinių b altymuose yra mažai kalorijų, bet labai daug b altymų, priduria Cowinas. Jie taip pat yra geras vitamino B š altinis. Gaminant omletą su juo ir daržovėmis yra puikus būdas gauti maistinių medžiagų į pusryčius.Kai kurie geri daržovių variantai, kuriuos jis rekomenduoja, yra špinatai, grybai ir svogūnai."

"Cowin paaiškina, kad iš trijų makroelementų (riebalai, angliavandeniai, b altymai) b altymai išlaikys sotumą ilgiausiai, nes slopina apetitą. Jis pažymi, kad tai labai padeda, kai bandote sumažinti. B altymai taip pat turi didesnį terminį poveikį nei kiti makroelementai, o tai reiškia, kad jūsų kūnas turi sudeginti daug kalorijų, kad juos suvirškintų ir perdirbtų, pažymi jis."

Shutterstock

2. Padarykite kokteilį su avižų ir b altymų milteliais

"Nors avižose jau yra daug b altymų, Cowin turi kitą idėją į savo pirmąjį dienos valgį įtraukti dar daugiau maistinių medžiagų. Puikus pusryčių maistas, kuriame gausu b altymų, yra avižos, anot jo, galite sumaišyti su migdolų pienu ir uogomis arba net sumaišyti su ledukais ir pridėti b altymų miltelių, kad pavirstumėte kokteilį.Tai, anot jo, patogu tiems, kurie nuolat keliauja. Taip pat galite pasigaminti naktinių avižų, kurias galite pritaikyti bet kokiu būdu."

Shutterstock

3. Pridėkite kiaušinių prie skrebučio su avokadu

"Nors avokado skrebučiai jau turi b altymų iš vaisių, naudojamų joms gaminti, Best siūlo į maistą pridėti keptą arba plaktą kiaušinį, kad gautumėte dar daugiau b altymų. Kiaušiniai, anot jos, yra mažai kaloringas ir maistingas maistas. Be to, jie taip pat yra puikus b altymų š altinis, reikalingas sotumo jausmui (padėti numesti svorio) ir medžiagų apykaitai palaikyti. Best paaiškina, kad avokadų skrebučiai tampa labai populiariu pusryčių patiekalu, ypač tarp sveikatos entuziastų ir norinčių integruoti sveikesnę mitybą, pažymi ji ir priduria, kad avokadų skrebučiai taip pat yra puiki idėja visiems, norintiems numesti svorio."

"Avokadai, derinami su kiaušiniais, yra puikus būdas gauti daug maistinių medžiagų ir sveikųjų riebalų, kurie gali pagerinti mūsų sveikatą, pabrėžia ji, nes šie maisto produktai yra naudingi širdies sveikatai, uždegimams ir netgi odos sveikatai.Šie veiksniai (kartu su b altymais iš kiaušinių) sulėtins virškinimo procesą, todėl vartotojas ilgiau išliks sotus ir taip išvengs persivalgymo. Best rekomenduoja avokadų skrebučius ir kiaušinių miltus gaminti su nesmulkintų kviečių duona, nes sveikieji riebalai, kuriuos suteikia avokadai, kartu su skaidulomis, esančiomis nesmulkintų kviečių skrebučiuose, yra neįtikėtinas svorio metimo derinys."

Kategorija: