Jei manote, kad maudymosi kostiumėliai nėra tokie seksualūs kaip bikiniai, akivaizdu, kad nematėte naujausio Khloé Kardashian įrašo „Instagram“, nes 38 metų „Good American“ įkūrėjas ką tik padarė labai įtikinamą atvejį dėl Itin drąsus kamufliažas atspausdintas vientisas gabalas, kurį ji supa Instagram.

Kardashians žvaigždės keturių vaizdų karuselė, kuria ji liepos 23 d. pasidalijo su savo 266 milijonais Instagram sekėjų, susideda iš keturių skirtingų kadrų, kuriuose ji dėvi tą patį nuostabų kamufliažinį vientisą drabužį (galime patvirtinti, kad ji ir maudymosi kostiumėlis yra tobulumas visais kampais!) pozuodami laive jūroje.Ir nors daugelis žmonių renkasi vientisus maudymosi kostiumėlius kaip konservatyvesnį ir patrauklesnį variantą, Khloé versija nebuvo skirta silpnaširdžiams, nes ji atidengė tiek daug odos!

Maudymosi kostiumėlio apatinė nugaros dalis buvo labai drąsiai slystanti, itin aukštai iškirpta, o šonuose netgi buvo nupjauta, kad būtų dar daugiau odos. Mes neįsivaizduojame, kaip maudymosi kostiumėlis buvo laikomas kartu! Tačiau žmones prakalbino ne tik maudymosi kostiumėlis, bet ir stilius! Khloé plaukus susidėliojo tūriniu, žemu poniu, kad nugara būtų atidengta, kaip ir buvo numatyta maudymosi kostiumėlyje, ir papuošė milžiniškais juodais atspalviais. Tobulumas!

Komentarų skiltyje, suprantama, buvo gausu susižavėjimo jaustukų ir pastabų: „Selling Sunset“ žvaigždė Christine Quinn komentavo keturiais ugnies jaustukais, o „Kimora: House of Fab“ žvaigždė Kimora Lee Simmons parašė „Tiesiog oho“, o po to – širdies akys. jaustukas. Komentavo ne tik kolegos žinomi veidai, nes Khloé gerbėjai taip pat buvo nepaprastai pagirti! „Omg Queen“, - rašė vienas gerbėjas, o po to du raudonos širdies jaustukai.„Tu esi TAIP nuostabi Khloé“, – pridūrė kitas, o po jo – raudonos širdelės jaustukas. „Brangioji, tu ką tik sudaužei internetą“, – rašė kitas gerbėjas, po kurio vėl pasirodė populiarus raudonos širdelės jaustukas, kuris dėl akivaizdžių priežasčių buvo plačiai naudojamas šioje komentarų skiltyje.

Kategorija: