Dainininkės, dainų kūrėjos ir „American Idol“ laureatės Carrie Underwood ir Kelly Clarkson, kaip pranešama, „labai konkuruoja“ viena su kita ir galbūt ginčijasi.

Pasak anoniminio š altinio, neseniai kalbėjusio su Star Magazine, „Before He Cheats“ dainininkė nebuvo patenkinta, kad „Since U Been Gone“ dainininkė išmetė savo viršelio EP Kellyoke tą pačią savaitę, kai buvo jos šalies rekordas. , Denim & Rhinestones turėjo būti išleistas.

Gandai apie Kelly Clarkson ir Carrie Underwood nesantaiką nemirs https://t.co/YKcdKHldLS

- salina boge (@salmabe71077836) 2023 m. liepos 29 d.

Gandai apie Carrie Underwood ir Kelly Clarkson nesantaiką vėl įsiliepsnojo po albumo išleidimo https://t.co/WVQYwwQpYD

- Didžioji 94,5 šalies šalis (@945Country) 2023 m. rugpjūčio 1 d.

„Kelly turėjo žinoti, kad tai pasirodė“, – pranešė š altinis leidiniui apie Underwoodo nusivylimą. „Carrie yra metodiška ir viską planuoja iš anksto, o Kelly yra skraidanti kelnių mergina.“

Nors Underwoodas ir Clarksonas išgarsėjo 2000-aisiais per „Fox“ dainavimo konkursą, tai, kaip tariamai pridūrė š altinis, galiausiai padarė juos konkurencingesnius vieni su kitais per daugelį metų.

„Kaip sėkmingiausi šou nugalėtojai, jie vienas kitą puikiai palaiko! Pranešama, kad tęsė š altinis. „Nuolatiniai palyginimai varo juos iš proto.“

2023 m. buvęs balso treneris pasisakė prieš gandus, kad tarp jos ir Underwood kilo kova.„Mes net nepažįstame vienas kito pakankamai gerai, kad būtume priešai“, – tuomet sakė ji. 2023 m. Underwoodas pasirodė per Zoom Kelly Clarkson šou, panašu, kad taip pat išsklaidė gandus.

Kategorija: