Saugoti galvą nuo saulės dar niekada neatrodė taip madingai, nes Kendall Jenner įrodė, kaip stilinga gali būti kaubojiškos skrybėlės derinimas su geriausiais vasaros kostiumais! 26 metų 818 Tekilos įkūrėja viename iš naujausių savo Instagram įrašų, kuriuo liepos 25 d. pasidalino su savo 251 mln. sekėjų, puikavosi madinga galvos apdangalu.

Dviejų vaizdų ir vienos vaizdo karuselės sudarė modelis, pozuojantis nuostabiame Havajų paplūdimyje saulėlydžio metu, vilkėdamas stulbinančią psichodelinio rašto Jean Paul Gaultier, figūrą išryškinančią suknelę pirmoje nuotraukoje, kurią ji be vargo sujungė su kaubojumi. skrybėlę, o jos aptakios brunetės spynos nukrito už pečių.Suknelė nebuvo karšta nuo kilimo ir tūpimo tako, o iš tikrųjų buvo senovinė 2000 m. JPG.webp pavasario kolekcijos dalis, kurią, kaip pranešama, įsigijo internetinė vintažinė parduotuvė „OpulentAddict“. Esame apsėsti šiais siautulingais praeities sprogimais!

Vienas greitas perbraukimas ir gerbėjai buvo pamaloninti vaizdo įrašu, kuriame Kardashians žvaigždė išslydo iš suknelės (taip tikrai!), kad būtų parodytas Jean Paul Gaultier crop top stiliaus bikinio viršus ir kai kurios derančios bikinio kelnės aukštu juosmeniu. iš tos pačios kolekcijos. Trečioje nuotraukoje buvo dar vienas bikinio kadras, kuris patvirtina, kad Kendall ir maudymosi kostiumėliai atrodo žandikauliai visais kampais! Ar jos Havajų atostogos yra jos stilingiausios? Konkurencija didžiulė, bet manome, kad taip gali būti!

Akivaizdu, kad Kendall gerbėjams (taip pat žinomiems draugams ir šeimos nariams) taip pat patiko ši išvaizda, o dizainerė Nadine Merabi rašė: „Labai graži Kendall! po to sekė jaustukas širdies akys, o vyresnioji sesuo Khloé Kardashian sutinka ir rašo „Gražiausia“, o po to – dvi širdies akių jaustukai."Man patinka tavo suknelė!" Sušuko vienas gerbėjas, o kitas sakė, kad ji yra „Hawt“, o po to buvo geltona širdies jaustukas, manome, kad ji yra susijusi su viena dominuojančių Kendall aprangos spalvų. "Pati karščiausia mergina!" gyrė kitas gerbėjas. „Ye Kenny“, – rašė kitas, o po jo – du ugnies jaustukai.

Kategorija: