Nesvarbu, ar tai trikampio formos, siūlų ar siūlų, jei kada nors bus vasaros bikinio tendencija, Kendall Jenner tai pasieks! 26 metų supermodelis ką tik „Instagram“ tinkle apsivilko mielą raudonai b altą gintaro rašto maudymosi kostiumėlį, suteikdamas mums puikių namelių ir prairiecore nuotaikų. „818 Tequilla“ magnatas yra naujausia stilinga įžymybė, kuri žavi estetika, sekanti tokias drauges kaip Bella ir Gigi Hadid (pastaroji išleido kotedžo įkvėptą plaukimo liniją su Frankie's Bikini).

Dviejų dalių įraše, skirtame savo 251 milijonui IG sekėjų, Jenner pademonstravo savo neįtikėtinai tonizuotą figūrą ir dviejų dalių rinkinį. Jenner languotas „Zoe“ bikinis yra iš britų firmos „Fruity Booty“. Viršutinė jo dalis yra su žemai iškirpta, prigludusi, siauri dirželiai ir du b alti širdies formos segtukai, laikantys viską kartu. V formos, žemu liemeniu apatinėje dalyje taip pat yra vienas širdies segtukas. Norėdama papuošti savo vasarišką išvaizdą, Jenner, mėgaudamasi saule, pridėjo auksinius karolius ir atitinkamus auskarus su žiedais.

Pirmoje jos nuotraukoje vyresnėlė Jenner matoma sėdinti sukryžiavusi kojas (ir tikriausiai deginasi saulėje arba džiūsta po plaukimo) ant dryžuoto rankšluosčio, o šalia jos yra „Sperry“ krepšys ir juodos šlepetės. . Antroji jos nuotrauka yra iš arti nufotografuota bikinio detalė, už jos matosi ežeras ir pušys. Jenner naudojo vyšninį jaustuką savo įrašo antraštei.

Jos nuotraukos nenuostabu surinko milijonus patinkančių ir tūkstančius komentarų iš gerbėjų, kurie negalėjo atsiriboti nuo tobulos saulėtos dienos ansamblio.„Stulbinantis ir saulės nubučiuotas! parašė vienas vartotojas, o kitas pridūrė: „Čia atrodai labai uogų, vyšnių mielai“. Kažkas kitas pakomentavo: „Myliu bikinį, aš esu apsėstas! ir atvirai, tas pats.

Kategorija: