Niekas nepranoksta apsipirkimo tokioje parduotuvėje kaip Costco. Negalima paneigti, kad šioje vietoje yra beveik viskas, ko jums reikia. Nuo bakalėjos ir namų apyvokos daiktų iki buitinės technikos ir net drabužių – Costco nenuvilia. Geriausia dalis? Dauguma jų prekių visada parduodami dideliais kiekiais ir už prieinamą kainą, todėl jūs tikrai uždirbate savo pinigus! Atsižvelgiant į tai, kokių geriausių Costco pasiūlymų neturėtumėte praleisti? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte.

Ekologiškas klevų sirupas

Nors kai kurie gali sakyti, kad ekologiški produktai paprastai yra brangesni, taip yra ne visada.Paimkite, pavyzdžiui, ekologišką klevų sirupą „Costco“. Remiantis GO Banking Rates straipsniu, „33,8 uncijos ąsotis Costco Kirkland Signature ekologiško klevų sirupo kainuoja 12 USD, palyginti su 27,47 USD už 32 uncijas NOW prekės ženklo Walmart“. Tai maždaug 15 USD skirtumas!

Shutterstock

Makaronai ir sūris

"Ieškote greitos ir lengvos vakarienės? Makaronų ir sūrio pirkimas „Costco“ gali būti tiesiog tinkamas būdas. Mažmenininkas siūlo šią prekę tik už 89 centus už dėžutę. „GO Banking Rates“ pranešė, kad „Costco“ už 18 pakelių 7,25 uncijos „Kraft Macaroni & Cheese“ dėžučių kainuos 15,99 USD. „Walmart“ ta pati 18 vienetų pakuotė kainuoja 19,30 USD."

kepsnių prieskoniai

29 uncijų stiklainį McCormick Grill Mates Montreal kepsnių prieskonių galite rasti „Walmart“ ir „Costco“, tačiau pastarasis siūlo pigesnę kainą. „Costco“ prieskonių vertė yra 7,49 USD, o „Walmart“ parduoda už 9,63 USD. Kad suprastumėte, Costco parinktis rodo, kad prieskonių kaina yra 26 centai už unciją.

Shutterstock

Kavos podelės

"Jei esate kavos mėgėjas, tikriausiai verta pradėti pirkti kofeino atsargas Costco. „GO Banking Rates“ akcijos. Vienas didžiulis „Costco“ pranašumas, palyginti su konkurencija, yra tai, kad jos prekės ženklas „Kirkland“ turi savo kavos pagaliukų liniją. 120 Kirkland kavos pupelių pakuotė kainuoja 38,99 USD, o 100 kavos pupelių pakuotė „Walmart“ kainuoja 55 USD."

Pasibaigus dienai, negalima paneigti, kad kainos skiriasi priklausomai nuo kelių veiksnių. Tačiau, jei ieškote pigesnių anksčiau minėtų prekių variantų, apsvarstykite galimybę patikrinti artimiausią Costco sandėlį. Niekada nežinosite, ką galite rasti, o jūsų banko sąskaita gali jums už tai padėkoti!

Kategorija: