Be bandymo numesti pilvo riebalus, kitas dažnas rūpestis, su kuriuo tikriausiai gali susitaikyti dauguma žmonių, yra atsikratyti suglebusių rankų. Anot Livestrong, „Suglebusias rankas dažniausiai sukelia pertekliniai kūno riebalai, nors jie taip pat gali atsirasti po staigaus svorio netekimo, dėl kurio žastų oda tampa laisvesnė. Jie taip pat pažymi: „Jei manote, kad jūsų suglebusios rankos yra svorio padidėjimo rezultatas, atsiranda papildomas virpėjimas, nes jūsų kūnas kaupia papildomas kalorijas riebalų pavidalu tiesiai po oda.”

Dabar, jei norite atsikratyti suglebusių rankų ir paspartinti svorio metimo pastangas, sveikatos ekspertai rekomenduoja valgyti mažiau kalorijų ir padidinti fizinį aktyvumą. Kalbant apie pratimus, gera vieta pradėti po treniruočių, kurių tikslas – tonizuoti rankas. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau.

Ranktų ratai pirmyn ir atgal

Kaip: Šiam pratimui galite pasirinkti naudoti svarmenis (arba butelius ar sriubos skardines), kad būtų nedidelis papildomas iššūkis. Arba galite tiesiog pakelti rankas ir pajudinti jas sukamaisiais judesiais 10 kartų į priekį ir 10 kartų atgal.

Šoniniai pakėlimai

Kaip: Svoriais laikykite delnus atsukę į kūną ir lėtai kelkite rankas, kai delnai nukreipti į žemę. Judinkite rankas aukštyn ir žemyn spausdami pečių ašmenis.

Bicepso garbanos

Kaip daryti: pakelkite rankas nuo šoninio pakėlimo ir leiskite delnais atsisukti į lubas. Sulenkite rankas į vidų ir ištraukite atgal į šoną. Įsitikinkite, kad rankos pakeltos ir nenusileidžia žemiau pečių.

Karinė spauda

Kaip: Iš bicepso garbanos galite pakelti rankas virš galvos ir lėtai nuleisti žemyn.

Norėdami sužinoti daugiau rankų pratimų ir sužinoti, kaip galite juos atlikti, žiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą.

Kategorija: