McDonald's Didžiojoje Britanijoje smarkiai išauga sūrio mėsainių kainos, o internetas negali susimąstyti, ar Jungtinės Valstijos bus kitos.

Kaip neseniai pranešė Reuters, „McDonald’s (MCD.N) padidins savo sūrio mėsainio kainą 20 % Didžiojoje Britanijoje – tai pirmasis populiarios prekės kainos padidėjimas per 14 metų, nes jis reaguoja į sparčiai augančią infliaciją. Dabar sūrio mėsainio kaina pakils iki 1,19 svaro nuo 99 pensų. Išparduotuvė taip pat paminėjo: „McDonald's taip pat padidins kainas 10–20 pensų už kitas prekes, kurios nukentėjo dėl augančių sąnaudų“, – antradienį klientams sakė JK mėsainių tinklo vadovas.”

Pasak McDonald's JK ir Airijos generalinio direktoriaus Alistairo Macrow: „Mes gyvename neįtikėtinai sudėtingais laikais. Kaip ir jūs, mūsų įmonė, mūsų franšizės gavėjai, kuriems priklauso ir valdo mūsų restoranus, ir mūsų tiekėjai jaučia augančios infliacijos poveikį.“

Keli Reddit vartotojai taip pat aptarė sūrio mėsainių kainas Jungtinėse Valstijose. Vienas vartotojas paminėjo, kad jų vietovėje „sūrio mėsainis kainuoja 1,99 USD. Anksčiau tai buvo puiki užkandžių kaina, bet dabar ne.“

Kitas vartotojas pasidalijo: „(Jungtinių Valstijų) šalia manęs (kainuoja) 1,59 USD. Galite naudoti () programą ir gauti 20% nuolaidą bei nemokamą įsigiję keletą. Jie tęsė: „Aš paprastai perku vieną „Quarter Pounder“ / „Big Mac“ / „20 Nuggets“ ir gaunu vieną nemokamai (arba 0,29 USD arba 0,01 USD, kartais tai keičiasi). Kainuoja apie 4,50 USD už dešimt „Nuggets“ ir „Quarter Pounder“ – čia lengvai geriausias pasiūlymas. Daugelį metų čia nemačiau sūrio mėsainio už 0,99 USD.”

Atkreipkite dėmesį: sūrio mėsainių kainos skiriasi priklausomai nuo jūsų vietos. Būtinai dar kartą patikrinkite oficialią „McDonald's“ svetainę, „McDonald's“ programą ir (arba) fiziškai apsilankykite netoliese esančioje parduotuvėje.

Tikimės, kad sūrio mėsainiai JAV vis dar bus siūlomi už prieinamą kainą, kad visi galėtume ir toliau mėgautis skaniais greito maisto produktais, kuriuos pamėgome!

Kategorija: