Padaryti visą veidą makiažą lengviau pasakyti nei padaryti. Jei esame visiškai sąžiningi, kartais tai gali būti net sunkus darbas. Turite pagalvoti apie keletą dalykų, pavyzdžiui, nustatyti tinkamą odos atspalvio pagrindą, pasirinkti glostančius akių šešėlius savo vokams ir dar daugiau. Turint visa tai galvoje, visiškai suprantama, jei verčiau eiti au naturel .

Supratome: Būna dienų, kai tiesiog nesinori pasidaryti tiek makiažo – ir tai visiškai gerai.Nėra nieko blogo, jei norite naudoti kuo mažiau produktų ir leisti odai pailsėti. Taip dažnai malonu, kad viskas būtų paprasta ir šviežia. Klasikinis, vos neegzistuojantis makiažas visada bus gera idėja.

Taigi, jei galvojate pabandyti tai padaryti, mes jums padėsime. Žemiau profesionali makiažo meistrė Margina Dennis dalijasi su mumis keletu patarimų ir gudrybių, kaip įsisavinti meną atrodyti gaiviai naudojant tik minimalų produktų kiekį. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau.

Shutterstock

Grožio patarimai, kaip atrodyti gaiviai ir be makiažo

"Pasak Denniso, naudokite skaidrius produktus, kad juos būtų lengviau maišyti. Persikų, rožių ir terakotos atspalviai yra universalūs, nes yra neutralesni, juose yra šiltų ir š altų atspalvių. Ji tęsia: Tai turėtų atrodyti kaip natūralus paraudimas ant skruosto ar lūpų."

Jei norite jaunatviškesnės išvaizdos, ji taip pat pataria lūpas tepti kremu nuo saulės ir naudoti lūpų šveitiklį bei lūpų kaukę. Taip jūsų lūpos bus drėkinamos ir apsaugotos nuo saulės. Tonuotų lūpų balzamų ir dėmių blizgių dėvėjimas taip pat atitinka tą patį tikslą.

"Dennisas taip pat pažymi, kad nenaudokite visiškai dengiančių produktų, nes jie paprastai atrodo sunkūs, o tai yra priešinga išvaizdai be makiažo. Jei norite, kad viskas būtų lengva ir gaivi, venkite tokių produktų, kaip visapusiškai dengiantys pagrindai, maskuokliai ir lūpų dažai. Ji priduria: Be to, venkite visko, kas per šviesi ant lūpų ar skruostų."

Peržiūrėkite toliau pateiktą kai kurių grožio produktų, kuriuos Dennis naudoja, kad atrodytų gaiviai, be makiažo, sąrašą:

"

•Honest Beauty CC Clean su SPF 30 – turi spalvos atspalvį, tik tiek, kad išlygintų neatrodydama, kad esate pasidažiusi ir apsaugo nuo saulės. ."

"

•Undone Beauty Water Bronzer and Blush – Šių kokosų vandeniu užpiltų bronzų ir skaistalų yra įvairių spalvų ir atspalvių, kad būtų galima dirbti su įvairiais saulės tonais. (Jie) atrodo neįtikėtinai natūraliai."

"

•E.L.F. Blizgios lūpų dėmės – Dennisas dalijasi, tai (turi) subtilų blizgesį su spalvos atspalviu."

"

•19/99 Blakstienų atspalvio tušas – ši vamzdelio formulė ilgina ir pakelia blakstienas, todėl atrodo kaip blakstienų atspalvis, mini ji."

Kategorija: