Reese Witherspoon ką tik pasidalijo savo nuotrauka su itin mielu maudymosi kostiumėliu ir mes tikrai dėl to!

Neseniai paskelbtame Instagram įraše 46 metų aktorė pozavo prieš kamerą, nes ji išdidžiai vilkėjo rožinį maudymosi kostiumėlį iš savo Draper James x Land’s End kolekcijos. Įkelta liepos 17 d., jos antraštė parašyta: „Tegul saulė šviečia“.

Mums patinka vasaros nuotaikos! Vienas vartotojas pakomentavo: „Puikus“, o kitas – „Stulbinantis“. Komentarų skiltyje taip pat buvo matyti keletas širdžių ir širdžių jaustukų. „Tu toks auksinis“, – sušuko vienas gerbėjas.

Šiuo metu įrašas turi maždaug 110 000 patinkančių ir 1 417 komentarų.

Įdomus faktas: Draper James yra drabužių linija Witherspoon, pradėta 2015 m. Pasak Legally Blonde žvaigždės: „Šią įmonę įkūriau norėdamas pagerbti savo pietų paveldą ir ypač savo senelius, kurie buvo ir tebėra didžiausi. įtaka mano gyvenime: mano močiutė Dorothea Draper ir mano senelis Williamas Jamesas Witherspoonas.

Ji pridūrė: „Mano seneliai išmokė mane visko, ką žinau apie malonų pietų gyvenimą. Iš jų išmokau rengtis ir elgtis kaip dama, didžiuotis savo namais, padėti kaimynui ir visada visus pakviesti į svečius.“

Oskaro apdovanojimo laureatas tęsė: „Kai grįžau į Nešvilį su savo šeima, norėjau susigrąžinti ir švęsti viską, ką myliu ir prisimenu apie savo senelius ir pietus. Štai kodėl aš sukūriau Draper James. Su Draper James mūsų tikslas yra įnešti šiuolaikišką, tačiau nesenstantį pietietišką stilių į jūsų garderobą ir namus, nesvarbu, kur gyvenate.”

Esame labai apsėsti šių dailių stilių!

Nekantraujame pamatyti, kokius dizainus prekės ženklas išleis kitą kartą!

Kategorija: