Ak, tavo rytinis kavos puodelis. Nedaug dalykų taip paguodžia, kaip pabudimo ir kofeino vartojimo su šiuo rytiniu gėrimu ritualas. Ir jei esate kaip daugelis žmonių, tikriausiai pirmenybę teikiate tam, kaip jį vartojate: juodą, su pienu ar su grietinėle ir cukrumi? Deja, sveikatos ekspertai sutinka, kad yra keletas ingredientų, kurių turėtumėte neįtraukti į savo puodelį Joe, jei norite išvengti svorio padidėjimo ir pilvo riebalų: saldus, saldus kremas.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kodėl šis ingredientas gali sulaikyti jus nuo svorio metimo kelionės, kalbėjomės su ekspertais Macy Sarbacker, asmenine trenere ir kūno rengybos tinklaraštininke, Lisa Richards, mitybos specialiste ir knygos „The Candida Diet“ autore, ir Megan Brynok, funkcinės mitybos specialistė.Jie mums pasakė, kad kremas gali sukelti uždegimą, persivalgymą ir dar daugiau.

Shutterstock

cukrinis kremas

"Nors pridėjus saldinto grietinėlės, jūsų kavos skonis gali būti geresnis, ypač jei nesate rūgštaus skonio mėgėjas, tačiau ilgainiui, deja, tai gali sukelti rimtų sveikatos problemų, įskaitant uždegimą ir svorio padidėjimą. Richardsas perspėja, kad pridėjus šį ingredientą į savo rytinį gėrimą, kalorijos, cukrus ir riebalai patenka į mūsų racioną ir greitai prisipildo. Taip! Visas tas cukrus dažnai gali sukelti uždegimą ir svorio padidėjimą."

"Brynok sutinka, kad šio gudriai skanaus ingrediento reikėtų kiek įmanoma vengti, jei stebite savo svorį. Ji sako, kad daugelis populiarių kremo gaminių rinkoje yra prikrauti cukraus, pridėto cukraus ir tuščių kalorijų (kalorijų, kurios nesuteikia maistinės vertės)."

" Kad būtų dar blogiau, Sarbackeris paaiškina, kad didesnis cukraus kiekis vėliau gali paskatinti persivalgymą, o tai yra pagrindinis nepageidaujamų pilvo riebalų k altininkas.Kai į kavą įdedate toną cukraus ir išgeriate ją pirmą kartą ryte tuščiu skrandžiu, iškart padidinate gliukozės kiekį. Ji perspėja, kad vėliau dienos metu tai gali sukelti potraukį ir persivalgymą."

"Tai nereiškia, kad visi turėtų gerti savo kavą juodą, tačiau gali būti naudinga vengti tam tikrų kavos kremų, patikina Richardsas. Vietoj to, tiesiog atkreipkite dėmesį į tai, ką dedate į mišinį. Visada perskaitykite mitybos ir sudedamųjų dalių etiketes dėl riebalų, kalorijų ir pridėto cukraus. Richardsas pažymi, kad geriausias būdas yra visiškai pašalinti cukrų, tačiau 1–2 gramai turėtų būti jūsų riba. Brynok rekomenduoja natūralius saldiklius, pvz., steviją, kad nuramintų smaližius."

"Ir jei norite, kad kava būtų grietinė be neigiamų riebalinių ingredientų, yra keletas sprendimų. Yra daug kavos grietinėlių, kuriose nėra riebalų, tačiau tradicinis pienas, nesvarbu, ar jis būtų pieninis, ar augalinis, tikriausiai yra sveikiausias būdas, daro išvadą Richardsas.Supratau!"

Kategorija: