Kai ištverminga „Barbiecore“ gyvuoja su savo sodriais rausvos spalvos atspalviais, blizgučiais ir klasikiniu mergaitišku blizgesiu, Jennifer Lopez yra naujausia stilinga įžymybė, kuri ją sukrėtė. Nors tai nieko nestebina (nes J.Lo yra praktiškai kiekvienos vasaros stiliaus tendencijos priešakyje), jos naujausia nuostabi saulės suknelė užkariauja gerbėjų širdis visur – tai taip romantiška!

Vieną dieną Paryžiuje su vyru Benu Afflecku „Marry Me“ žvaigždė atšventė 53-ąjį gimtadienį (ne, mes taip pat negalime patikėti) ir apsivilko tvankią, iškirptą reformacijos suknelę ir atrodė taip gražiai. rožinis. Suknelė, ypač prekės ženklo „Stassie Dress“, yra rožinės arba juodos spalvos, o hitų kūrėjas „On the Floor“ pasirinko rožinį atspalvį. Su kryžmine, dekolte atidengiančia iškirpte, sulenktu juosmeniu ir ilgu, iki grindų besitęsiančiu sijonu, kūrinys puikiai tiks vasaros pasimatymų vakarams.

Kartu su suknele Lopez pasipuošė Andrea Wazen 'Nude Antigone' įdegio platformos sandaliniais kulnais. Vienoje rankoje „Hustlers“ aktorė suspaudė savo derančią Valentino „Small One Stud Nappa Handbag“ ir kitoje Afflecko ranką. Ji pasipuošė mažais Jennifer Fisher „Gold Samira Huggies“ auskarais, auksiniu „FoundRae“ žavingu karoliu ir dideliais geometriniais auksiniais atspalviais, kuriuos sukūrė jos mėgstamiausias Maxas Mara.

Siekdama papildyti savo žavingą Barbę primenančią išvaizdą, Lopez savo ilgas, karamelės spalvos kasas įtempė į aukštą uodegą. Affleckas leido savo žmonai būti stiliaus žvaigžde, kaip įprasta, ir pasirinko kasdieniškesnę aprangą, kurią papildė gaivus šviesiai mėlynas užsegimas, laisvos tamsiai mėlynos kelnės ir rudos oksfordo kelnės. Tai tikrai didelis mėnuo „Bennifer“ gerbėjams, kurie ir toliau švenčia savo jaunavedžių statusą ir „If You Had My Love“ dainininkės gimtadienį!

Kategorija: