Hailey Bieber pastaruoju metu nesidrovi puikuotis savo pavydėtinomis linkmėmis. Atostogaudama su vyru Justinu Bieberiu, 25-erių metų Rodo odos priežiūros priemonių įkūrėja, sužavėjusi gerbėjus savo drąsiu Skims Swim vientisu gabalėliu, 25-erių metų odos priežiūros įkūrėja ir vėl visus sužavėjo, šį kartą dėl šešių vaizdų karuselės, kurią ji pasidalijo savo instagrame. paskyra liepos 17 d.

Vaizdai (penki vaizdai ir vienas vaizdo įrašas, jei kalbame techniškai) yra „Victoria's Secret“ modelio seksualios išvaizdos iš Michaelo D. Ratnerio ir Lauren Rothberg (prekės ženklo vadovės) vestuvių. Rodo mieste, FYI), kurią sudarė prigludusi avokado žalumo satino „Versace“ mini suknelė, kuri, esame įsitikinę, per ceremoniją apsuko galvą.Tikrai nebūtume galėję nuo jos atitraukti akių!

Versace suknelė pasižymėjo itin rafinuotu korsetu ir plonomis petnešėlėmis, kurių vieną puošė krištolinis Medusa logotipas, tapęs Italijos prekės ženklo sinonimu. (Įdomus faktas – praėjusį mėnesį Hailey vilkėjo rožinę Barbės įkvėptą tos pačios suknelės versiją ir atrodė taip pat kvapą gniaužianti!) Ponia Bieber savo išvaizdą papildė auksiniais ir deimantiniais sąvaržėlių auskarais bei subtilia apyranke, leisdama suknelei valdyti viską. dėmesio!

Jos plaukus puošniai sušuko Amanda Lee Hair, kurią Hailey pažymėjo pirmoje nuotraukoje, o veido priekyje liko kelios sruogos, o makiažą padarė įžymybės vizažistė. Leah Darcy buvo švytinti ir švytinti. Galbūt dalis jos saulės nubučiuotos, bronzinės deivės spindesio buvo nulemta jos pastarųjų atostogų; bet jei tai kažkas, ką galime nusipirkti, norime! Tas skaistalų ir paryškinimo priemonių derinys nerealus!

„Mylėk akimirką su avokadu“, – savo įrašo antraštę parašė Hailey, o po jos – labai tinkamas avokado jaustukas. (Kas dar?!) „Asmeniškai buvo dar geriau“, – komentavo stilistė Maeve Reilly, o vėliau sekė jaustukas „širdies akys“. „Taip apsėstas to!!!“ – pridūrė ji. „Šventoji gvakamolė“, – rašė kolega modelis Meghan Roche. „Sveika! Nerealu“, – komentavo vienas gerbėjas, o po jo – dvi mirgančios žvaigždės jaustukai. "Kaip tu, tikra ponia?!?" paklausė kitas. "Heeeer!!!!! “ – sušuko kitas, o paskui – trys ugnies jaustukai. „Gražiausia moteris pasaulyje“, – piktinosi dar vienas gerbėjas.

Kategorija: