Jennifer Lopez ką tik liepos 24 d. sukako 53 metai, ir atrodo, kad niekas kitas negali būti laimingesnis už ją nei vyras Benas Affleckas.

Remiantis „Page Six“ paskelbtu straipsniu, 49 metų aktorius buvo pastebėtas „ašarojantis per savo naujosios žmonos Jennifer Lopez 53-iojo gimtadienio šventę savaitgalį Paryžiuje“. Išparduotuvė priduria: „Pora romantiškai vakarieniavo gurmanų restorane „La Girafe“, kuris yra Place du Trocadéro aikštėje priešais Eifelio bokštą.”

Puslapio šeštajame paveikslėlyje matyti, kad labai emocingas Affleckas liejo džiaugsmo ašaras, o Lopez laikė jį prie krūtinės. Netrukus po to atrodo, kad jie abu buvo geros nuotaikos, dalijosi šypsenomis ir juokais.

Pranešimai teigia, kad pora išvyko į Paryžių, Prancūziją, švęsti ne tik Lopez gimtadienio, bet ir neseniai savo vestuvių. Po antrų sužadėtuvių 2023 m. balandžio mėn. „Gerosios valios Huntingo“ žvaigždė ir aktorė Selena susituokė liepos 16 d. per intymią vestuvių ceremoniją „A Little White Chapel“ Las Vegase.

Pranešama, kad šeštajam puslapiui viešai neatskleista informacija sakė, kad per Vegaso vestuves pora taip pat planuoja kelių dienų vestuvių šventę ir kad „artimi draugai ir šeima, įskaitant Casey Afflecką, Mattą Damoną, Jimmy Kimmelį ir Lopez's Shades Of Blue žvaigždė Drea de Matteo dalyvaus vakarėlyje, kuris vyks 87 akrų Afflecko nuosavybėje Riceboro, GA.”

Nekantraujame pamatyti daugiau šios gražios poros ir tikrai linkime jiems viso ko geriausio!

Shutterstock

jennifer-lopez-ben-affleck

Kategorija: