Šis įrašas buvo atnaujintas nuo pradinio paskelbimo datos: 2023 m. balandžio 1 d.

Senstant jūsų kūnas patiria daugybę pokyčių, ir jūsų plaukai nėra išimtis. Nors spalvos pasikeitimas gali būti akivaizdesnis, galite susidurti su kitais, ypač tekstūros ir storio. „Taip pat galite tikėtis ir jausti retėjimą, sausumą, blankumą, šiurkštesnę tekstūrą, apimties sumažėjimą ir pernelyg didelį lūžinėjimą“, – sako Sally Hershberger kompanijos „Sharon Dorram Color“ plaukų stilistė Sharon Dorram. „Galite net šiek tiek iškristi plaukai.Egzistuoja subtilus hormonų, turinčių įtakos sveikai galvos odai ir plaukų augimui, balansas, o senstant hormoniniai pokyčiai gali pakenkti sruogoms.

Shutterstock

Plaukų eksperto patarimas: venkite etanolio kaip sudedamosios dalies

Vienas dalykas, galintis turėti įtakos jūsų plaukų išvaizdai ir pobūdžiui, yra tai, ką įdedate į juos – jums gali kilti pagunda naudoti daugybę produktų, kad įgautumėte tam tikrą išvaizdą ar efektą, tačiau naudodami netinkamus plaukų tipus produktai gali pakenkti jūsų plaukų ilgaamžiškumui, ypač senstant. Vienas, į kurį turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį, yra plaukų lakas. „Nors plaukų lakas puikiai tinka norint išlaikyti stilių ir padidinti jų apimtį, kai kurie plaukų lako ingredientai senstantiems plaukams gali padaryti daugiau žalos nei naudos. Dorramas paaiškina.

Pirkdami naujus plaukų gaminius visada turėtumėte atidžiai perskaityti sudedamųjų dalių etiketes – Dorram sako, kad turėtumėte saugotis, kad vienas ingredientas yra etanolis. „Etanolis pašalina iš plaukų taip reikalingus natūralius aliejus, o laikui bėgant plaukų odelė išsausės ir taps trapi, o tai gali slinkti ir lūžinėti“, – sako ji.Be to, jis taip pat gali sudirginti jūsų galvos odą, o tai ypač pavojinga senstantiems plaukams. Senstant jūsų plaukams lūžinėjimas ir sudirginimas jau kelia pavojų, tačiau jei tai jau jaučiate, ypač svarbu vengti plaukų lako, kuriame yra etanolio.

Shutterstock

Ką naudoti vietoj to

Taigi ką galite naudoti vietoj to? Viena iš Dorram rekomendacijų, kai kalbama apie plaukų laką, yra pasirinkti plaukų laką, kuriame yra cetilo arba stearilo alkoholio, nes jie labiau drėkina. Kitas produktas, kurį ji rekomenduoja senstantiems plaukams, yra Virtue Labs Flourish Shampoo for Thinning Hair. „Jis išvalo visas sankaupas ir šiukšles nuo sruogų ir folikulų, todėl plaukai auga sveiki. Kadangi jame yra švarių, augalinės kilmės ingredientų, jis nedirgina galvos odos, o plaukai tampa drėkinami ir žvilga."

Gali jaustis stulbinantis girdėti apie visas sudedamąsias dalis ir produktus, kurie gali kelti mums grėsmę.Neįmanoma stebėti visų probleminių produktų ir sudedamųjų dalių, turinčių šalutinį poveikį, todėl turėtumėte sutelkti dėmesį į pagrindus. Tiesiog būkite budrūs ir turėkite omenyje savo tiesiogines sąlygas, kurios jums yra prioritetinės. Jei turite senstančių plaukų, ypač svarbu atkreipti dėmesį į produktus, kurie turi džiovinančių savybių, nes išsausėjimas ir lūžinėjimas jau kelia pavojų jums. Sutelkite dėmesį į produktus, kurie pabrėžia drėkinimą, pavyzdžiui, šampūną Dorran, kad apsaugotumėte plaukus nuo bet kokios papildomos žalos, kurios jums nereikia.

Kategorija: