Praėjus daugiau nei savaitei, Jennifer Lopez ir Ben Afflecko staigmenos Las Vegaso vestuvės, įvykusios šeštadienį, liepos 16 d., yra viskas, apie ką galime kalbėti! O dvi jos vestuvinės suknelės – aukštosios mados Zuhairo Murado nuotakos suknelė ir Alexanderio McQueeno suknelė, kurią 53 metų „Marry Me“ aktorė pasakojo ilgus metus turėjusi savo spintoje – dažniausiai dominuoja pokalbyje!

Gerbėjai buvo ypač apsėsti dėl pastarosios iš dviejų suknelių, nes J-Lo savo naujienlaiškyje On The JLo paminėjo, kad ji buvo "iš seno filmo", nors ji iš tikrųjų nepatvirtino, kurį filmą ji turi omenyje. iki, o tai, suprantama, paskatino pašėlusį kasinėti interneto sėbrus.

Instagram.com/chrisappleton

Įdomu, kad mes vis dar tiksliai nežinome – o gerbėjai laužo galvas, kodėl J-Lo nepaminėjo filmo pavadinimo – tačiau kai kurie žmonės spėliojo, kad tai buvo arba iš 2001 m. filmo, Vestuvių planuotojas arba 2004 m. Džersio mergina, kurios scena baigiasi ant kirpimo kambario grindų, o tai paaiškina, kodėl iš tikrųjų nematėme jos ekrane.

Daugiau mados išmanančių žvalgų aptiko šių teorijų trūkumų, nes suknelė pagaliau buvo identifikuota kaip 2015 m. Alexander McQueen gėlėta žakardo suknelė be rankovių, o tai reiškia, kad ji negalėjo būti tokia. bet kuriame iš tų filmų. Akivaizdu, kad suknelė dabar yra išparduota, tačiau galite ją pamatyti šiek tiek išsamiau Bergdorf Goodman svetainėje. Su papuošta iškirpte, prigludusiu liemeniu, aptemptu sijonu ir paslėptu užtrauktuku nugaroje, kurią galite pamatyti svetainėje, tai jokiu būdu nėra subtili suknelė ir akivaizdu, kad Jennifer siekė wow faktoriaus. abi jos nuostabios – nors ir labai skirtingo stiliaus – suknelės.Mes taip pat negalėtume rinktis iš dviejų; ir vis dar manome, kad ji atrodė kvapą gniaužianti abiejose!

Kategorija: