Taylor Swift praėjusią savaitę netikėtai pasirodė per Haimo koncertą Londone, ir mes vis dar to nesibaigėme! „Grammy“ laimėtojas (32 m.) šokiravo pop-roko trijulės „O2 Arena“ publiką, užlipęs į sceną (žinoma, stilingai) ir kartu su seserimis Este Haim (36), Danielle Haim (33) ir Alana Haim (30) sužavėjusiu pasirodymu.

Griedant „Gasoline“ gyvai (kūrinį Swift dainavo 2023 m. Haimo įraše, Women In Music Pt.III), Alana sustojo viduryje ir užsiminė miniai, kad jiems reikia išvesti „ypatingą svečią“. Tada ji sušuko: „O2 Arena, maloniai kviečiame į sceną Taylor Swift!“

Be daugiau dėmesio, Swift atvyko vilkėdama lenktyninę juodą liemenėlę, kuri išryškino jos atspalvius pilvo ir pečių raumenis, ir pagal užsakymą pagamintas Louis Vuitton odines kelnes aukštu juosmeniu. Folkloro muzikantė susigiminiavo su Haimu, mūvinčia tokias pačias kelnes, kaip ir trys nariai, ir papuošė savo monochromatinį ansamblį storu diržu juosmeniu ir blizgančiais sidabriniais auskarais. Swift nusišypsojo džiūgaujančiai publikai, o tada gerbėjų džiaugsmui pradėjo tiesioginį „Benzino“ perdavimą.

Pasibaigus dainai, Swift pripažino: „Žinai, aš labai seniai nebuvau scenoje“, o minia toliau plojo ir švilpė. Grįžimą į sceną ji pavadino „labai gražia“ patirtimi ir pažymėjo, kad išgirdusi, kad Haimas atvyksta į Londoną, norėjo pamatyti pasirodymą ir vėliau buvo pakviesta kartu su jais koncertuoti.Renginio metu „Red“ („Taylor’s Version“) hitų kūrėja vilkėjo savo ilgas blondines kasas į elegantišką pynę, kirpčiukus nubraukė iki vidurio, o įvaizdį papildė savo išskirtiniu raudonu lūpdažiu.

Swift paaiškino, kad suplanavo „sumaišymą“ su trijule, ir paklausė minios, ar jie „norėtų“ ir ar „dainuotų su mumis“? Tada ji pradėjo giedoti ikonišką savo 2008 m. hito „Love Story“ chorą, o seserys Haim ir toliau fone dainavo „Gasoline“ melodiją (sukurdami kompoziciją, kurią gerbėjai atrodė labiau nei be galo laimingi matydami ir dainuodami kartu). Apskritai sveikiname dalyvavusius Swifties! Tikrai negalime sugalvoti geresnės tiesioginės grupės „Wildest Dreams“.

Kategorija: