Kai reikia apsipirkti turint mažai biudžetą, greičiausiai viena iš parduotuvių, kuri pirmiausia ateis į galvą, yra „Walmart“. Įkurta 1962 m. Rogers mieste, Arkanzaso valstijoje, mažmeninės prekybos įmonė jau seniai siūlo prekes labai žemomis ir prieinamomis kainomis. Remiantis jų įmonės svetaine, „Dėl naujovių sukuriame sklandžią patirtį, leidžiančią klientams bet kada ir bet kur apsipirkti internetu ir parduotuvėse. Kuriame galimybes ir teikiame vertę klientams ir bendruomenėms visame pasaulyje. Galų gale, jų šūkis sako: „Taupykite pinigus.Gyvenk geriau.“

Tačiau, nepaisant daugybės dalykų, kuriuos galite nusipirkti „Walmart“, apsipirkimo ekspertai teigia, kad kai kurie pirkiniai tiesiog neapsimoka. Kokie tiksliai yra šie daiktai? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau iš Kristin McGrath, BlackFriday.com apsipirkimo ekspertės ir Julie Ramhold, DealNews.com vartotojų analitikės.

Shutterstock

Televizoriai

GOBanking Rates paskelbtame straipsnyje McGrath teigia: „Walmart yra puikus pasirinkimas, jei reikia sumažinti kito rinkinio išlaidas, tačiau jis nėra toks didelis aukščiausios klasės modeliuose. spektro pusėje.“

"Ji pažymi, kad apsvarstykite elektronikos parduotuves, pvz., „Best Buy“, arba sandėlių parduotuves, pvz., „Costco“ (kuri taip pat žinoma dėl savo elektronikos garantijos). Štai patarimas juodajam penktadieniui: „Walmart“ pasirinktuose televizoriuose visada turės mažiausias (jei ne pačias) mažiausias kainas, tačiau būtinai patikrinkite prekės ženklą ir specifikacijas – galbūt verta sumokėti kelis šimtus dolerių daugiau „Walmart“ arba kitam mažmenininkui, kad gautumėte ilgiau tarnaujantį televizorių, o ne tą viliojantį durų laužą."

Baldai

"Be to, McGrath sako GOBanking Rates: Jei ieškote kažko, kas tarnaus (arba atlaikys naminius gyvūnus ir vaikus), turėsite išleisti daugiau ir eiti į specializuotas baldų parduotuves. Ji siūlo apsilankyti jūsų vietoje priklausančiose baldų parduotuvėse ir „Ashley Furniture Home Store“, nes jose gali būti aukščiausios klasės baldų ir daug įvairių."

Išankstinio mokėjimo telefono planai

"Walmart yra žinoma, kad siūlo „StraightTalk“ belaidžius planus, tačiau paslauga paprastai yra viena iš prasčiausių prieinamų“, – įspėja Ramholdas „GOBanking Rates“. Ji paaiškina: jums daug geriau ištirti tokias galimybes kaip „Google Fi“, kad gautumėte prieinamus planus. (Jei norite naudoti išankstinį apmokėjimą, peržiūrėkite „Mint Mobile“, nes ji dažnai sudaro „geriausių“ sąrašus."

Klevų sirupas ir medus

Norite savo mėgstamiems vafliams ir blynams suteikti saldumo? Apsipirkimo ekspertai mano, kad geriau pirkti klevų sirupą ir medų kitose parduotuvėse, o ne „Walmart“.Ramholdas atkreipia dėmesį į tai, kad klevų sirupo atveju „Geriausias pasiūlymas, kurį galite rasti šioje prekėje, neabejotinai yra sandėlio klube: „Costco“ turi 33,8 uncijos butelį už 13,11 USD, o tai kainuoja apie 39 centus už unciją; „Walmart“ – net bendras prekės ženklas. (kuri paprastai yra pigiausia) jums kainuos beveik 64 centus už unciją, nors 32 uncijų butelis (arčiausiai Costco dydžio) kainuos apie 50 centų už unciją.“

"Kalbant apie medų, ji sako, kad 12 uncijų butelis labai vertingo medaus kainuoja apie 3,72 USD arba 31 centą už unciją; tačiau Costco galite nusipirkti 5 svarus laukinių gėlių medaus už 15,29 USD – tai yra 19 centų už unciją."

Tikrai atsižvelgsime į visus šiuos apsipirkimo patarimus!

Kategorija: