Sophie Turner praėjusią savaitę buvo pastebėta vasaros popietės pasivaikščiojimo Majamyje su vyru Joe Jonasu ir jų dukra, ir ji atrodo neįtikėtinai! „Sostų žaidimo“ žvaigždė (26 m.) su 32 metų Jonu Brother ir jos vyriausiąja dukra Willa (2) pirmą kartą po to, kai pagimdė antrąjį vaiką (dar vieną mergaitę), apie kurį jie viešai paskelbė liepos 14 d.

Joe Jonas ir Sophie Turner Majamyje! pic.twitter.com/hiHRoCOKct

- Jonas Brothers atnaujinimai (@JonasBrosBros) 2023 m. liepos 18 d.

Turneris apsivilko prigludusius juodus marškinėlius, šviesiai skalbtus džinsus aukštu juosmeniu ir juodus aukštakulnius sandalais. X-Men alūnas papuoštas juodais akiniais nuo saulės, storu juodu diržu ir sidabro grandinėlės karoliais stilingai išvykai. Ji dėvėjo ilgas kaštonines kasas, per vidurį išskirstytas ir puoštas elegantiškomis bangomis. Jonas pasipuošė grafiniu marškinėliais, juodais džinsiniais džinsais, purpurine striuke ir įvairiaspalviais sportbačiais. Jis taip pat pasipuošė grandinėliniu karoliu ir juodais akiniais nuo saulės.

| LINDOSSS!

Joe Jonas ir Sophie Turner fotografavo Majamyje pela primeira vez após o nascimento da segunda filha do casal! pic.twitter.com/yVELoS4jPH

- Portalas Joe Jonas (@joejonasportal) 2023 m. liepos 18 d.

People Magazin e atstovas kalbėjo netrukus po to, kai pora pasveikino savo antrąją dukrą: „Joe ir Sophie džiaugiasi galėdami pranešti apie savo mergaitės gimimą. Turner patvirtino savo antrąjį nėštumą interviu Elle UK 2023 m. gegužę, praėjus dvejiems metams po Willos pasveikinimo.„Didžiausias dalykas gyvenime yra matyti, kaip mano dukra tampa vis stipresnė“, – sakė ji leidiniui. „Labai džiaugiamės galėdami išplėsti šeimą. Tai pati geriausia palaima.“

Turner taip pat kalbėjo su The Wrap dar gegužę apie motinystę ir jos įtaką jos karjerai. Ji sakė: „Šeimos samprata padarė mane daug emocingesniu žmogumi. Sustiprėja empatija; jausmai apie šeimą yra tarsi perpildyti“. Ji pridūrė: „Tai padarė mane geresne aktore, kad tapau mama“.

Jonas ir Turner pirmą kartą susitiko 2016 m., o savo santykius patvirtino 2023 m. Tais pačiais metais Jonas pasipiršo Turneriui, o 2023 m. jiedu oficialiai susituokė. Nuo tada jie užkariavo gerbėjų širdis sveika socialine žiniasklaida. duoklė vienas kitam ir meilės išpažintys apie jų augančią šeimą. Sveikiname!

Kategorija: