Šis straipsnis iš pradžių buvo paskelbtas 01/19/22 pavadinimu: Galbūt norėsite pasirengti Bellos Hadid transformacijai – dabar ji atrodo TAIP kitaip!

Bella Hadid (kartu su vyresniąja seserimi Gigi Hadid) yra vienas didžiausių ir įtakingiausių šio momento modelių. Ji ne tik turi savo figūrą, dėl kurios reikia mirti (tai liudija nuotraukos, kuriose ji nuolat puikuojasi savo pavydėtinomis linkmėmis vilkėdama vieną ar kitą seksualų bikinį), bet mes nuolat pavydime ir jos grožio – net ir ant tų, kurie yra apsinuoginę ir be makiažo. dienų! Tačiau, neskaitant švytinčios veido odos, negalime ignoruoti fakto, kad 25 metų senumo itin paklausus modelis per daugelį metų patyrė nemažai transformacijų (galbūt vienas didžiausių ir labiausiai šokiruojančių!) greta prieš ir po nuotraukų peržiūros, beveik atrodo, kad žiūrime į visiškai kitą žmogų!

Pažvelkime į kai kurias brunetės gražuolės nuotraukas prieš ir po, taip pat pamąstykime, kokius patobulinimus, sakykime, internetas spėja, kad ji galėjo padaryti bėgant metams. Nors tariamų kosmetinių procedūrų (chirurginių ar kitokių) patvirtinti negalima, negalima paneigti, kad Bellos išvaizda smarkiai pasikeitė nuo tada, kai ji buvo viešumoje!

Jos lūpos daug putlesnės!

Bella pirmą kartą įsiveržė į sceną 2010-ųjų pradžioje, kai pamatėme ją ir Gigi, kai jos mama Yolanda Hadid pradėjo pasirodyti filme „Tikrosios Beverli Hilso namų šeimininkės“. Ir nors kai kurie Bellos išvaizdos pokyčiai gali būti siejami su jos senėjimu, yra kai kurių pokyčių, už kuriuos nėra atsakingas joks brendimas. Paimkite, pavyzdžiui, jos lūpas. Bellos lūpos atrodo daug putlesnės, nei buvo jos modelio karjeros pradžioje, tačiau ji niekada neprisipažino, kad naudoja lūpų užpildus.Tiesą sakant, ji „InStyle“ pasakė dar 2023 m.: „Žmonės mano, kad man buvo atlikta visa ši operacija arba aš padariau tą ar aną. Ir žinai ką? Galime nuskaityti mano veidą, mieloji. Bijau dėti užpildus į lūpas. Nenorėčiau susigadinti savo veido“. Ar tikėsime Bellos žodžiais, ar leisime nuotraukoms nuspręsti už mus?

Jos skruostikauliai ir žandikaulio linija yra TAIP raižyti ir išk alti!

Apie 2023 m. Bellos skruostikauliai pradėjo atrodyti daug gražesni nei anksčiau, todėl gerbėjai ir plastikos chirurgai patikėjo, kad jai buvo atlikta veido formavimo procedūra, buvo naudojami odos užpildai, skirti pakeisti ir patobulinti skruostų formą ir žandikaulio linija ir netgi buvo pašalinti riebalai nuo jos skruostų ir žandikaulio, kad jai būtų ryškesnis veidas, o žandikaulis būtų labai aštrus ir nuskustas.

„Jos žandikaulis yra labiau apibrėžtas, o skruostai ne tokie pilni“, – anksčiau Radar Online sakė daktaras Matthew Schulmanas. „Tai galima pasiekti sumažinus žando riebalų pagalvėlę arba pašalinus šiek tiek riebalų nuo skruostų.Jos smakras yra ryškesnis ir taip pat gali būti smakro implanto rezultatas. Jos žandikaulio linijos V forma tapo akivaizdesnė nei bet kada per pastaruosius kelerius metus, todėl galime tikėti spėlionėmis, kad be ankstesnių tariamų pakitimų jai taip pat buvo įdėtas smakro implantas.

Splash News

Jos veido forma labai pasikeitė!

Atrodo, kad bėgant metams daugelio Belos bruožų padėtis pasikeitė, jau nekalbant apie tikrąją kai kurių jos bruožų formą ir dydį. Bet kaip tai įmanoma? Plačiai spėliojama, kad Ariana Grande yra tik viena iš jaunesnių nei 30 metų įžymybių, kuriai neseniai buvo atliktas vadinamasis arklio uodegos pakėlimas, kuris atliekamas siekiant pakeisti veido išvaizdą, o ne panaikinti raukšles, panašias į įprastą veido patempimą. O gerbėjai mano, kad Bella buvo vienas akivaizdžiausių ir dramatiškiausių!

Ar Bella pakėlė antakius ir Botox?

"Uodegos pakėlimas veidui taip pat gali pakeisti antakių padėtį (jau nekalbant apie akių formą), bet antakių pakėlimas taip pat gali būti atsakingas už daugumą šių dalykų. Sklido gandai, kad Bella bent kartą gyvenime pakėlė antakius, nes atrodo, kad jos antakiai yra daug aukštesni nei anksčiau. Kad ir kokios pažangios yra grožio procedūros šiais laikais, to tikrai nepavyks pasiekti naudojant microblading ir vaškavimą, tai tikrai! Jos viršutiniai akių vokai atrodo labiau atviri, o antakių lankas pasikeitė, sakė daktaras Jamesas Marotta „Page Six“. Jos veidas atrodo lieknesnis, kampuotas ir mažiau suapvalintas. Jis pridūrė, kad tai gali būti užpildų injekcijų ar veido plastinės operacijos rezultatas."

Splash News

Jos nosies dydis ir forma visiškai pasikeitė!

Vienas didžiausių Bellos veido skirtumų nuo jos karjeros pradžios iki šių dienų turi būti jos nosis, nes dydis ir forma visiškai pasikeitė! Viršutinė tilto dalis yra daug plokštesnė nei buvo anksčiau, o aplink viršūnę yra daug daugiau apibrėžimų, o tai dar labiau akivaizdu šoninio profilio nuotraukose prieš ir po.

"Tačiau, nepaisant akivaizdžiai akivaizdžių skirtumų, Bellos mama vis dar tvirtina, kad nei Bella, nei Gigi neturėjo jokių kosmetinių procedūrų – bent jau 2023 m.! Nė vienas iš mano vaikų niekada nedarė užpildų ar Botox ir nedėjo į savo kūną nieko svetimo, 2023 m. sausį Instagram sakė RHOBH alūnas."

Splash News; Instagram.com/bellahadid

Šis straipsnis buvo atnaujintas 07/24/22 su toliau pateikta informacija:

Patvirtintas nosies operacija!

"Gerbėjų spėliones, kad Belai tikrai buvo atlikta rinoplastika, galiausiai patvirtino pati pusiau olandų, pusiau palestiniečių manekenė bene atviriausiame ir nuoširdžiausiame interviu jos gyvenime, kai ji 2023 m. balandžio mėn. Pridedamoje redakcijoje Bella patvirtino, kad būdama vos 14 metų jai buvo išoperuotas nosis (manom, suprantame, kodėl jos mama norėjo kuo ilgiau tai laikyti paslaptyje!), tačiau prisipažino, kad dabar gailisi tokio sprendimo.Norėčiau, kad būčiau išsaugojęs savo protėvių nosį. Manau, kad būčiau į tai įaugusi, sakė ji magui. Oho!"

Manome, kad Bella būtų puikiai atrodęs su dabar patvirtinta operacija arba be jos; tačiau atrodo, kad jos gerbėjams patinka tai, kaip ji šiuo metu atrodo, o tai įdomu, nes vis daugiau spėliojimų, kad jos nosis buvo atlikta dar daugiau, nesvarbu, ar tai būtų chirurginis, ar nechirurginis. Septynių nuotraukų karuselė, kurią ji paskelbė savo „Instagram“ paskyroje liepos 11 d., kurią sudarė viena nuostabi nuotrauka po kitos, yra labai iškalbinga, nes ypač ketvirtoje nuotraukoje yra didžiulis jos nosies skirtumas, todėl žmonės tiki, kad yra keletas jos veido pokyčių. Vis dėlto atrodo, kad jos gerbėjai kaip niekad apsėsti!

"Bella, tu nuostabi, vienas gerbėjas siautėjo, po to sekė jaustukas širdies akims, o kitas sakė, kad ji be galo gniaužianti kvapą. Nuostabu, rašė kitas gerbėjas. Tu esi toks gražus angelas, pridėjo kitą, o po jo – raudonos širdies jaustuką."

Kategorija: