Šis įrašas buvo atnaujintas, nes iš pradžių buvo paskelbtas 2023 m. sausio 30 d.

Yra daugybė priežasčių, kodėl žmonėms patinka apsipirkti Costco ir panašiuose didmeniniuose mažmeninės prekybos centruose. Šiose tik nariams skirtose parduotuvėse klientai gali pirkti prekes dideliais kiekiais, ir dažnai atrodo, kad yra pigesnių ir pigesnių pasiūlymų. Peržiūrėjus klientų atsiliepimus, „Reddit“ naudotojų patirtį ir panašias parduotuvių kainas, šios 4 prekės gali būti laikomos per didelėmis „Costco“ ir į ką reikia atkreipti dėmesį perkant.

Ekologiški pienai

„Costco“ ekologiškas pienas gali kainuoti daugiau už galoną, palyginti su kitais mažmenininkais. Pavyzdžiui, Kirkland Signature Organic 1% Low Fat Milk kainuoja 13,67 USD už tris pusės galonų talpos indelius, o Good & Gather Organic Milk at Target kainuoja 3,89 USD už pusę galono, iš viso 11,67 USD. Nors jų pienas yra patogioje pakuotėje ir jie taip pat parduoda ne pieno produktus, už tą patį pieno kiekį „Costco“ galite mokėti daugiau nei kitose parduotuvėse.

Avokadai

Apskritai sunku rasti pigių avokadų, nes jiems reikia daug vandens. Tai reiškia, kad jie negali tiesiog augti bet kur – daugelis jų gaminami ir importuojami iš Meksikos ir Centrinės Amerikos. Tačiau „Costco“ jie kainuoja po 1,60 USD – arba beveik 10 USD už šešis. „Target“ už tą pačią kainą galima įsigyti du maišelius ekologiškų avokadų (iš viso aštuonis avokadus), todėl „Costco“ yra brangesnis jų mažmenininkas.

Shutterstock

Atsarginiai šonkauliai

"Kaip rašo vienas „Reddit“ naudotojas ir „Costco“ pirkėjas, jų šviežios mėsos ir žuvies kainos yra daug didesnės už tai, ką mokėtumėte bakalėjos parduotuvėje, ypač jei perkate išparduotuves (tai aš darau beveik išimtinai). Jie kalba apie stačias šonkaulių kainas „Costco“, kur „Kirkland Signature St. Louis Pork Spare Ribs“ parduodami už 6,21 USD už svarą. Maisto prekių parduotuvėse, pvz., „Fry&39;s“, jos gali kainuoti nuo 2,79 USD iki 4,99 USD už svarą, o tai ilgainiui geresnis pasiūlymas."

Vištienos krūtinėlės

Lyginant vištienos krūtinėlės be kaulų kainas, Costco kaina yra brangesnė nei, pavyzdžiui, ALDI. „Costco“ įmonėje „Kirkland Signature“ oro atšaldytos vištienos krūtinėlės be odos kainuoja apie 3,75 USD už svarą, o „Kirkwood Fresh Family Pack“ vištienos krūtinėlės kainuoja apie 1,89 USD už svarą ALDI.

Apskritai „Costco“ pirkėjams visoje šalyje patinka dėl daugybės priežasčių, o pagrindinis mažmenininkas siūlo nariams patogius pasiūlymus ir nuolaidas.Tai nereiškia, kad kiekviena „Costco“ prekė yra pigiausia, todėl dėl šių 4 prekių galite sutaupyti daugiau pinigų, jei ieškosite jų kitur.

Kategorija: