Visada žinojome, kad Reese Witherspoon puikiai atrodė pagal savo amžių. Tai, kuo mes ne kartą negalime patikėti, kai matome jos nuotraukas su 22 metų Ryano Phillippe'o dukra Ava, ir mums tikrai sunku juos atskirti. Ir tai dar kartą pasitvirtino, kai pamatėme vaizdo įrašą, kuriame 46 metų Big Little Lies aktorė be nė lašelio makiažo! Viskas, ką galime pasakyti, tai oho!

The Morning Show žvaigždė liepos 6 d. prisijungė prie Instagram ir pasidalino savo naktinės odos priežiūros rutinos vaizdo įrašu; o gerbėjai netikėjo, kaip nuostabiai ji atrodė, kai susirišo plaukus ir nusiėmė makiažą, kad atskleistų nepriekaištingą, spindinčią odą! Jei tai neprivers žmonių sustoti to, ką daro ir klausytis kiekvieno dalyko, ką ji sako (ir užsirašyti!), tada mes nežinome, kas bus!

Remiantis Oskaru apdovanotos aktorės vaizdo įrašu, kurį kartojome daugiau kartų, nei norime pripažinti, jos kasdienybę sudaro šeši odos priežiūros prekės ženklo Biossance produktai. O jos žingsniai iki tobulai švytinčios odos yra tokie: nuvalykite, užtepkite dulksnos, po to paakių kremą, tada serumą, tada atkuriamąjį kremą ir užbaikite rožių aliejumi. Brb, eikite į Sephora dabar ir nedelsdami įtraukite visa tai į krepšelį! Rezultatai kalba patys už save!

„Tu švyti! – sušuko oficiali „The Home Edit“ „Instagram“ paskyra. „Drėkintas ir švytintis! Pridėta „Biossance“, po to – širdies akys ir mirgančių žvaigždžių jaustukai. "Mylėk!" vienas gerbėjas pakomentavo, o po to trys širdies akių jaustukai pridūrė: „Tavo oda graži! su dar vienu širdies akių jaustukais sėkmės! "Tu toks mielas! Ir tavo oda tokios nuostabios“, – komplimentą pareiškė kita, o po jos – populiarusis širdies akių jaustukas. „Tu visada spindi!!!“ - sušuko kitas, o po to, jūs atspėjote, dvi širdies akių jaustukai.

Kategorija: